Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Pionowe paski na ekranie laptopa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pionowe paski na ekranie laptopa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kumika 30 lip 2010, 11:04
    Witam wszystkich jakiś miesiąc temu na ekranie mojego laptopa pojawiły się cieniutkie, pionowe paski. Na początku było ich kilka, teraz jest ich kilkanaście. Czy mogę w jakiś sposób się ich pozbyć ?
    Cytuj
  • batka 30 lip 2010, 12:40
    Jeśli masz gwarancję to najlepiej udaj się do serwisu, może oni coś poradzą !
    Cytuj
  • kumika 30 lip 2010, 13:24
    Chodzi o to, że gwarancja wygasła już ponad rok temu. Gdym ją miała to nie zawracałabym wam głowy.
    Cytuj
  • marcyz 30 lip 2010, 15:15
    Może to być problem z taśmą, albo jej podłączeniem do matrycy.
    Najlepiej byłoby go rozkręcić i zobaczyć co w trawie piszczy wielki uśmiech
    Cytuj
  • decybel 30 lip 2010, 17:07
    Kuminka a mnie się zdaje, że najzwyczajniej w świecie matryca ci padła . Jedynym rozwiązaniem w tym przypadku może okazać się jej wymiana. Rozkręć lapka i sprawdź dokładnie jaka matryca w nim siedzi. Potem możesz spróbować znaleźć podobną lub lepszą na jednej z aukcji internetowych.
    Cytuj
  • gacek22 30 lip 2010, 20:37
    A może to problem karty graficznej skrzywienie
    Cytuj
  • kumika 30 lip 2010, 21:07
    Nie podoba mi się to całe rozkręcanie mojego biednego laptopa. Nie wiem czy będę wstanie go potem skręcić skrzywienie
    Coś mi się wydaje, że najlepszym rozwiązaniem okaże się wizyta u specjalisty. Tylko niestety trzeba będzie za to zapłacić smutny
    Cytuj
  • decybel 30 lip 2010, 22:27
    Jeżeli nie znasz się na tym za bardzo, to zdecydowanie zalecam wizytę w serwisie!
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum