Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tanie rozmowy międzynarodowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie rozmowy międzynarodowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ivonka90 9 wrz 2010, 14:48
    Witam wszystkich. Kilka dni temu mój chłopak wyjechał do Wielkiej Brytanii. Niestety nie ma on jeszcze dostępu do internetu, więc nie możemy się komunikować przez skype. Czy ktoś może mi polecić operatora komórkowego, który oferuje tanie połączenia międzynarodowe.
    Cytuj
  • agent007 14 wrz 2010, 11:45
    A nie lepiej zadzwonić z telegrosika? Chyba nie ma operatorów komórkowych, którzy by oferowali jakieś szczególnie korzystne stawki za połączenia międzynarodowe...
    Cytuj
  • antka 14 wrz 2010, 14:53
    W internecie można znaleźć mnóstwo atrakcyjnych ofert. Jeśli się dobrze rozejrzysz, to na pewno znajdziesz jakąś ciekawą ofertę.
    Cytuj
  • ajan 14 wrz 2010, 17:32
    Nie oszukujmy się, rozmowa przez Skype, czy jakikolwiek inny komunikator internetowy to najtańsze rozwiązanie. W Anglii można założyć linię telefoniczną i wykupić do tego broadband już za 20 Funtów. Postaraj się przekonać swojego faceta, żeby zrobił to jak najprędzej.
    Cytuj
  • zsp 17 wrz 2010, 23:22
    Załatwienie sobie łącza internetu w UK to raczej pestka. Niech Twój facet szybko się o to postara, to nie będzie problemu drogich rozmów.
    Cytuj
  • agent007 22 wrz 2010, 16:26
    zsp napisał:Załatwienie sobie łącza internetu w UK to raczej pestka. Niech Twój facet szybko się o to postara, to nie będzie problemu drogich rozmów.
    Przynajmniej się dowiesz, jak bardzo mu zależy przymrużenie oka
    Cytuj
  • pomyslowy_mm 20 lut 2011, 0:56
    Proponuję skorzystać z ciekawej i prostej usługi Alterfon.pl - tanie połączenia zagraniczne z komórki.

    Wystarczy, że [url=http://alterfon.pl/zarejestruj-sie-tanie-rozmowy-miedzynarodowe/]zarejestrujesz się na stronie Alterfon.pl.[/url]

    Rozmowy są już od 19gr/min, ale co i róż przysyłają oferty na tańsze połączenia na wybrane kierunki. Przy dużych doładowaniach są też duże promocje.

    Ważne - nie jest to VoIP - więc jakość jest bardzo dobra.

    Wydaje mi się, że jest to interesujące rozwiązanie na tanie rozmowy międzynarodowe z każdego miejsca w każdej chwili.
    Cytuj
  • CoolerFan 20 lut 2011, 1:15
    Wystarczy Skype. Komputery nie sa już teraz tak drogie. Można kupić jakiegoś składaka i też będzie dobry.
    Koszt to utrzymanie łącza internet. Ale można kupić kamerkę i widzieć siebie.
    Cytuj
  • Gnavis 8 cze 2015, 10:36
    Ja korzystam z voip i kłopotów z jakością czy nawet stabilnością połączeń nie ma, chociaż może to kwestia wyboru odpowiedniego operatora. U mnie jest to extravoip. Może też parę lat temu było gorzej pod tym względem, obecnie jest to jednak dobra alternatywa dla normalnej telefonii.
    Cytuj
  • 9 cze 2015, 14:06
    Ja używam Skypa uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Karta Graficzna