Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Uzależnienie od komputera

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Uzależnienie od komputera

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • decybel 28 lip 2010, 10:21
    Cześć ! Już od dłuższego czasu mam wrażenie, że spędzam przed komputerem coraz więcej czasu.
    Przed pracą, w pracy, po pracy . Jestem ciekaw, czy wy też macie poczucie, że stajecie się uzależnieni od komputera oraz internetu ? Ile czasu spędzacie siedząc przy waszych komputerach ?

    Cytuj
  • zbigniew48 28 lip 2010, 16:07
    Powiem wam, że ja chyba też już trochę się uzależniłem. Co prawda w pracy nie spędzam zbyt wiele czasu przed komputerem, ale zaraz po to nie mogę się od niego odkleić, można powiedzieć że nie odchodzę od niego aż do wczesnych godzin rannych. Moja żona ma już tego dosyć uśmiech Od jakiegoś czasu nawet telewizja poszła w odstawkę.
    Cytuj
  • just_jack 29 lip 2010, 17:29
    Decybel nie żyjemy w średniowieczu wielki uśmiech W dzisiejszych czasach chyba każdy jest uzależniony w pewnym stopniu od komputera i internetu.
    Cytuj
  • quargoth 29 lip 2010, 18:19
    Wszystkie rachunki płacę poprzez bankowość internetową, zakupy coraz częściej też wykonuje przez internet. Za pośrednictwem portali społecznościowych utrzymuję kontakt ze znajomymi. Ja ogólnie spędzam strasznie dużo czasu przed komputerem. Nie powiem o sobie, że jestem uzależniony od internetu. Korzystam z internetu i komputera, ponieważ dzięki nim mogę załatwić dużo więcej spraw.
    Cytuj
  • dzasper 29 lip 2010, 21:35
    Rodzina i znajomi ciągle powtarzają że jestem już uzależniony.
    Ale ja potrafię się kontrolować !!!
    To, że spędzam większość czasu w sieci nie znaczy wcale, że jestem uzależniony.
    Gdybym chciał to mógłbym w każdym momencie wstać od komputera i pójść na spacer, ale mi się nie chce wielki uśmiech
    Cytuj
  • malicja 29 lip 2010, 21:58
    Chłopcy wam wszystkim trzeba twardej kobiecej ręki !!!
    Ja bym się za was zabrała - siłownia, basen, zakupy w Ikei .
    W weekendy nie mielibyście czasu, żeby pomyśleć o komputerze.
    Cytuj
  • dzasper 30 lip 2010, 0:16
    Ja będę musiał pomyśleć o aktywniejszym spędzaniu czasu.
    Mój mięsień piwny rośnie z dnia na dzień wielki uśmiech
    Cytuj
  • evinka 30 lip 2010, 7:29
    Ja należę do grona osób, które były uzależnione od internetu. Świat wirtualny był dla mnie sprawą najwyższej wagi. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy poznałam Mateuszka. Od 2 lat to on jest najważniejszy uśmiech
    Cytuj
  • speed_devil 30 lip 2010, 7:56
    A ja kocham mój samochód. To on jest dla mnie najważniejszy wielki uśmiech
    Cytuj
  • dzasper 30 lip 2010, 8:32
    Devil jeżeli tak bardzo kochasz swój samochód, to czemu tracisz czas na forum dyskusyjnym.
    Prawda jest taka, że też jesteś uzależniony od internetu !!!
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Następna: Dziecko w sieci