Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gry i elektroniczna / cyfrowa dystrybucja

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gry i elektroniczna / cyfrowa dystrybucja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 26 cze 2013, 20:06
    Hej ;-)
    chciałam się z Wami podzielić świetną sprawą jaką jaramy się z mężem ostatnio czyli możliwością zakupu gier online - bez pudełek wielki uśmiech gry są dużo tańsze! My korzystamy z strony cdp.pl ja najchętniej z : https://cdp.pl/t/gatunek/przygodowe uśmiech są też darmowe gry uśmiech. A wy kupuje w taki sposób swoje gry?
    Cytuj
  • faworytowy 1 lip 2013, 13:11
    To może ja z innej beczki,chociaż też o grach. Chciałem zapytać, czy kogoś interesują komputerowe gry? jeśli tak to jakie to są: darmowe, czy raczej wolicie zapłacić i mieć lepszą zabawę? A jeśli przyszłoby Wam płacić, za gry,to jaką byście formę płatności wybrali? O tym też można sobie pogawędzić, bo nie tylko człolwiek żyje pracą. przymrużenie oka . Pozdrawiam i do usłyszenia. wielki uśmiech
    Cytuj
  • ojeguna 5 lip 2013, 9:20     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2013, 10:10, w całości zmieniany 1 raz)
    To jest coś takiego jak steam. Tylko szkoda, że jak się nie ma internetu to w taką grę się nie pogra smutny



    Cytuj
  • ElaW 7 lip 2013, 8:58
    Ja lubię grać uśmiech na PC i XBoxie (+ Kinect) uśmiech, Z mężem często razem gramy w Dance Central uśmiech i Lego (najczęściej Harry Potter i Piraci z Karaibów).
    Cytuj
  • faworytowy 17 lip 2013, 15:20
    To super, xboxu wprawdzie nie mam, ale wiem, o co chodzi. Ja raczej grywam ostatnio na fejsie albo w jakieś gierki które można płacić paysafecard. Jeżeli chodzi o xbox, to czy nie trzeba przypadkiem być członkiem jakiegoś klubu xboxowego ? Pozdrawiam.
    Cytuj
  • guacamole 30 lip 2013, 9:14
    Niższa cena gier w cyfrowej dystrybucji to mit. wiele razy spotykałam się z cenami wyższymi niż w saturnie.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum