Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Próbowaliście kuchni bug cuisine w Besuto sushi barze na Nowym Świecie w Warszawie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Próbowaliście kuchni bug cuisine w Besuto sushi barze na Nowym Świecie w Warszawie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fleszyn 16 lip 2013, 9:24
    W poniedziałki i wtorki serwują tam ponoć dania z prawdziwych owadów: Niedawno wróciłem z wycieczki po Azji i muszę przyznać, że widziałem jak bardzo popularne są tam u nich takie dania. Akurat tam się nie odważyłem ale zastanawiało mnie jak smakują i jestem ciekaw czy ktoś z Was próbował? przymrużenie oka
    Zastanawiam się czy nie wybrać się któregoś dnia i zamówić jakiegoś dania.
    Cytuj
  • WikaaaG 16 lip 2013, 13:36
    Na polskim rynku gastronomicznym jest teraz moda na egzotykę, ale oswojoną. Podaje się szarańcze, karaczany, drewnojady, ale zatopione w gęstym sosie słodko-kwaśnym, który z Azją ma niewiele wspólnego. Za to zdjęcia potraw z owadami są smakowite:
    Cytuj
  • sloneczko9 18 paź 2013, 19:12
    Ja byłam w tej restauracji całkiem niedawno przymrużenie oka Chodź nie udało mi się spróbować potraw z owadów, bardzo miło wspominam kolację ponieważ było niedrogo i smacznie. Tak szczerze to o ile nie przepadam za sushi tam mi nawet smakowało przymrużenie oka Na kolację namówił mnie narzeczony który często zabiera tam kontrahentów na biznes lunch przymrużenie oka
    A wystrój bardzo ładny.
    Cytuj
  • Malagant 21 paź 2013, 11:53     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2013, 11:54, w całości zmieniany 2 razy)
    Nigdy bym się nie skusił na owady mówiąc szczerze i nie sądzę, żeby taka kuchnia się w Polsce przyjęła
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum