Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Organizuję kawalerski

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Organizuję kawalerski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 16 lip 2012, 13:32
    Mojemu kumplowi, u którego jestem świadkiem. Myślałem o tym, żeby zarezerwować dla wszystkich jazdę Gokartem.

    Dobry pomysł? Co wy organizowaliście?
    Cytuj
  • kuba_wielkopolski 17 lip 2012, 10:30
    Ogólnie spoko pomysł...ale sądzę, że lepszą propozycją jest klub go-gojęzyk Ostatnio byliśmy z kumplem na wieczorze kawalerskim z Taboo...to jest na rynku w Krakowie, na Szewskiej. Wszystko kulturalnie, na poziomie...dziewczyny wizualnie nienaganne, vip-roomy eleganckie...niestety trochę kosztuje, ale na ostatni wieczór wolności...całkiem dobry pomysł hehe
    Cytuj
  • zylek 17 lip 2012, 13:55
    Takie rzeczy całkowicie odpadają - nie bawi nas to. Owszem - jakieś disco, ale to po wszystkim. Bardziej chciałem postawić na pomysł inny niż wszystkie, który będzie godny zapamiętania ;-)
    Cytuj
  • Glinka 18 lip 2012, 21:10
    Jeśli ma być naprawdę fajnie to pomyśl o czymś w tym stylu -Dmuchane lale, kluby, to już mega oklepane. Na poważnie teraz ludzie szukają czegoś godnego zapamiętania ;-)
    Cytuj
  • zylek 19 lip 2012, 13:30
    Nie powiem - pomysł niezły wielki uśmiech
    Klub i tak zaliczymy, a szukam czegoś bardziej na przed całą zabawą.
    To może być niezłe i do zapamiętania. Obgadam temat z chłopakami ;-)
    Cytuj
  • Glinka 21 lip 2012, 20:28
    Jak dla mnie dużym plusem tego są niewielkie koszty. Można mieć coś więcej niż ostre picie za kilkadziesiąt złotych. Niestety wciąż polskie kawalerskie skupiają się na piciu alkoholu ;-)
    Cytuj
  • zylek 23 lip 2012, 14:05
    Zaklepaliśmy te gokarty ;-)
    Powinno być naprawdę super - chcemy później jeszcze wybrać się na fajną imprezę, ale na razie to tylko i wyłącznie plany.
    Cytuj
  • Glinka 24 lip 2012, 20:45
    A widzisz - to po prostu dobry pomysł, tak więc wszystkim się spodoba, zobaczysz. Ludzie będą zadowoleni, że w końcu poszli na kawalerski, na którym nie było wyłącznie chlania ;-)
    Cytuj
  • zylek 25 lip 2012, 13:51
    Zadowolenia ludzi to akurat może nie przesądzajmy. Na pewno jeszcze na takiej imprezie nie byli. To fajna ekipa - będą się dobrze bawić. A jak im dorzucę jeszcze taką atrakcję to będą w 100% happy ;-)
    Cytuj
  • faworytowy 1 sie 2012, 14:40
    Zylek wiesz co , jedyny mądry facet z super pomysłem. Przecież wiesz jakie teraz miewają inni pomysły na wieczory kawalerskie?. Potem łeb pęka, czasami bywają wyrzuty sumienia, a tu proszę taki wieczór kawalerski to jest to. Takie pomysły powinni mieć wszyscy. Gratuluję. A w sumie pochwal się jak było?? przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Gry Internetowe