Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Akohol wróg czy przyjaciel, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Akohol wróg czy przyjaciel

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zott 24 sie 2015, 12:46
    Mój kolega miał problem ze swoją żoną. Nie wiedział jak ma ją przekonać, ale pamiętam, że szukał pomocy w http://leczyc.pl/ i tam mu poradzili w jaki sposób ma z nią postępować. Dopiero dzięki ich radom i późniejszemu odwykowi udało się im coś zmienić w swojej rodzinie.
    Cytuj
  • morikawa34 23 lis 2015, 14:11     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lis 2015, 13:05, w całości zmieniany 2 razy)
    Hej. A czy znacie może jakieś skuteczne metody na szybsze trzeźwienie? Jest to w ogóle możliwe? Jakieś rady [url=http://babskicomber.pl/ludzie/jak-szybko-wytrzezwiec/]jak wytrzeźwieć[/url] są np. tutaj. Generalnie jeśli sie wie jak z alkoholu bezpiecznie korzystać, to może być przyjacielem. Ale tylko wtedy...
    Cytuj
  • pistacja 24 lis 2015, 10:45
    Jeżeli alkoholu nie nadużywamy, to na pewno nam on od czasu do czasu nie zaszkodzi.
    Cytuj
  • AdamMach2 25 lis 2015, 18:33
    Dajcie mu spokój. Jak sam dojrzeje do tego i zrozumie swoje błędy to zgodzi się z Wami i pójdzie do ośrodka. Nic na siłe bo to do niczego nie prowadzi...
    Cytuj
  • nocontr 25 lis 2015, 19:24
    Jeśli sam nie będzie chciało to Ty go z tego nie wyciągniesz. Pogadaj z nim i najlepiej przy innych znajomych
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 27 lis 2015, 21:20
    To bardzo smutne. Nie ma klucza na to, żeby alkoholika zmusić do leczenia. Nawet wyjazd do ośrodka odwykowego nie daje 100% pewności, że alkoholik przestanie pić. Nasz kolega z pracy był w ośrodku. Już 3 lata nie pije. Życzę tego wszystkim.
    Cytuj
  • hasanna 12 lip 2016, 8:34
    Jak dla mnie alkohol to przede wszystkim wróg. To prawda, pity z umiarem nie zaszkodzi, ale mało kto potrafi wyznaczyć sobie granice i się ich trzymać.
    Cytuj
  • sonique321 23 sie 2016, 9:18
    Jak ktoś nie potrafi go ograniczyć.... to niestety jest to wróg ale nikt go nie podaje na siłę.
    Cytuj
  • wiktoors 10 kwi 2018, 15:05     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2018, 15:07, w całości zmieniany 2 razy)
    Dla mnie alkohol to tylko wróg. Od małego widziałem, jak mój dziadek popadał w alkoholizm. Nie wiem co się zmieniło w jego życiu, że zdecydował się na wszywkę. Specjalnie jechał do Łodzi. Od zabiegu minęło już kilka miesięcy, a on nadal czysty
    Polecam - Wszywki Alkoholowe NGM Łódź
    Cytuj
  • Agness5 11 kwi 2018, 12:26
    jak się umie pić to może być przyjacielem. Chyba jako tako najzdrowsze jest czerwone wino, wiele mówi się o tym ze koniak pozytywnie wpływa na serce. Końcu na trawienie czy krążenie alko się sprawdza, ale umiar nie każdemu jest znany….
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum