Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co myślicie o elektrycznej szczoteczce do zębów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o elektrycznej szczoteczce do zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • zoszka27 26 lis 2012, 20:47
    co myślicie o elektrycznej szczoteczce dla dziecka?
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 lis 2012, 15:01     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2012, 15:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Wydaje mi się, że dziecko powinno się nauczyć dokładnie myć zęby tradycyjną szczoteczką. Te elektryczne mnie nie przekonują, a jak dziecko od małego będzie do takiej przyzwyczajone, to nigdy nie nauczy się dobrze dbać o uzębienie...
    Cytuj
  • AstaLawista 28 lis 2012, 20:11
    Też tak uważam, jak SwojeZdanie uśmiech dorośli stosując taką szczoteczkę, działają bardziej nawykowo, sama jeszcze nie mam, rozważam na razie taka opcję, ale dziecko lepiej niech się uczy na tradycyjnej. Dorośnie, będzie wiedziało jak dbać o zęby - wtedy można mu kupić.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 10:22
    Osobiście używam elektrycznej szczoteczki do zębów, jednak nie zdecydowałabym się na taki zakup dla dziecka. Szczególnie bardzo małego. Obawiałabym się podrażnienia delikatnych dziąseł nieumiejętnym użyciem szczoteczki.
    Cytuj
  • pistacja 21 gru 2012, 12:51
    Popieram Sonique. Taka szczoteczka to fajna sprawa, ale bałabym się dać ją mojemu maluchowi. Dzieci robią różne dziwne rzeczy i nawet takim sprzętem mogłyby sobie zrobić krzywdę.
    Cytuj
  • Kajakarz 22 gru 2012, 13:17
    Dla malucha tylko zwykła szczotka.
    Jeszcze bedzie miał czas na te takie dorosłe...
    Cytuj
  • czija 28 gru 2012, 15:20
    Tak naprawdę dziecko samo nie umyje dokładnie zębów, moje dzieci od jakiegoś czasu używają elektrycznych szczoteczek i mam wrażenie że dzięki nim polubiły mycie zębów
    Cytuj
  • luiluui 20 kwi 2013, 17:32
    Dobra dla dziecka będzie [url=http://]szczoteczka elektryczna[/url] ORAL-B D2
    Cytuj
  • szarlottka 5 lis 2013, 20:12
    Moja starsza córka ma szczoteczkę elektryczną. Ma trzy lata a potrafi się nią posługiwać chyba nawet lepiej niż tradycyjną.
    Cytuj
  • Mira_K 14 lis 2013, 17:56
    Ja używam, ale czy dla dziecka to dobry pomysł to nie wiem.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Czy to bulimia?