Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto zrobić makijaż permanentny?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto zrobić makijaż permanentny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aubiergine 18 wrz 2010, 17:30
    Z efektu jest bardzo zadowolona, ma takie brwi jakie zawsze chciała mieć! Wybierała je z kataloguuśmiech I wygląda ślicznie, te nowe brwi odmieniły całą twarz. Tylko że na początku kolor był zbyt intensywny, ale potem robią sie strupki i jak odpadną to dopiero widać efekt końcowy.

    Cytuj
  • Stinaa 18 wrz 2010, 20:02
    Ja też się bólu obawiam, ale czasem myślę, że warto by się przemęczyć. A zresztą chyba musi być jakieś znieczulenie prawdaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 18 wrz 2010, 21:15
    Ja bym się bała, że to będzie wyglądać sztucznie... Widziałam kiedys babkę, która chyba dawno robiła taki makijaż i zmienił kolor, bo miała brwi w takim jakby fioletowym odcieniu i to wygladalo żałośnie! Widac było na kilometr, że sztuczne te brwi. Ale z drugiej storny fajnie by było zaoszczędzić czas na malowanie kresekuśmiech Zawsze mi sie ręka trzęsie z pośpiechu...uśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 19 wrz 2010, 0:30
    Bo to nie może być rysunek jedną kreską tylko malutkie kreseczki imitujące wloski i to w różnych odcieniach. Wtedy wygląda naturalnie. Trzeba dobry salon wybrać, nie byle gdzie robićprzymrużenie oka Jak już się decydować, to nie na najtańszą ofertę.
    Cytuj
  • Barbra67 19 wrz 2010, 8:26
    Szkopuł w tym, że to nie cena jest najwazniejsza tylko umiejętności osoby, która robi makijaż permanentny. A te trudniej zweryfikowaćskrzywienie Ale ta kczy siak się zdecydujęuśmiech Ale na pewno sprawdzę opinie o salonie, który będę chciała wybrać. Ważna jest rozmowa przed zabiegiem, wspólne dobranie kształtu, koloru i makijaż "próbny" Mam znajomą, która skusiła sie na tańszą ofertę, a potem płakała, że ma brwi jak narysowane węglemuśmiech

    Cytuj
  • Gaik 19 wrz 2010, 10:34
    Solniczka84 napisał:Ja bym się bała, że to będzie wyglądać sztucznie... Widziałam kiedys babkę, która chyba dawno robiła taki makijaż i zmienił kolor, bo miała brwi w takim jakby fioletowym odcieniu i to wygladalo żałośnie! Widac było na kilometr, że sztuczne te brwi.
    Jeśli miała fioletowe brwi to najprawdopodobniej z własnego zaniedbania, bo barwnik trzeba uzupełniać, nie jest tak, że makijaż zostaje taki sam na stałe. Trzeba go odświeżać niej wiecej raz do roku.
    Cytuj
  • Iolla007 19 wrz 2010, 11:23
    No dobra, obejrzałam sobie cenniki. Wydatek rzeczywiście spory... np za same brwi 700zl! Jeśli chodzi o ból to robi się znieczulenie (chyba takie jak u stomatologa) więc raczej nie powinno bardzo boleć. Ale na niektórych zdjęciach wyglada to obiecująco

    będę się zastanawiaćuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 19 wrz 2010, 11:44
    Moja mama na pierwsze "odświeżenie" poszła po trzech latach. Ale nie zmieniał koloru jej makijaż tylko po prostu był coraz bledszyuśmiech A zapłaciła 500PLN ale to było ponad 4 lata temu...
    Cytuj
  • caipirinha 19 wrz 2010, 13:55
    Dziewczyny ja mam zrobione brwi i kreski na powiekach. Robiłam dwa lata temu, ale niestety nie powiem ile kosztowało, bo to był prezent urodzinowyuśmiech Powiem tylko, że bolało troszkę, nie bardzo bo było znieczulenie. Ale potem oczy były spuchnięte aczkolwiek rezultat spełnił moje oczekiwania całkowicie! Nie muszę się malować w pośpiechu, kreska zawsze była najtrudniejszaprzymrużenie oka Także polecam gorąco! uśmiech Naprawdę się baaardzo opłaca!
    Cytuj
  • Stinaa 19 wrz 2010, 14:19
    A nie chciałaś sobie zrobić konturówki na ustach? Mnie wkurza też jak mi się "zjada" w ciągu dnia przebiegły
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum