Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Diagnostyka niedosłuchu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Diagnostyka niedosłuchu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • jarzebina 29 wrz 2023, 10:46
    Witajcie uśmiech Czy może znajda się tutaj rodzice dzieci z niedosłuchem? Mam parę pytań o diagnostykę i implanty.
    Cytuj
  • ZoHaHa 29 wrz 2023, 10:49
    Mam syna z niedosłuchem (od urodzenia), zaimplantowany już w pierwszym roku życia. Jak mogę pomóc? Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało.
    Cytuj
  • jarzebina 29 wrz 2023, 10:50
    Gdzie mieliście zabieg? Czy dziecko z implantami normalnie żyje, rozwija się, czy w czymś mu to przeszkadza? Czuję, że mnie to wszystko przerasta, a niektórzy lekarze jeszcze mnie dobijają swoim podejściem i straszeniem
    Cytuj
  • Meggi85 3 paź 2023, 12:53
    Też jesteśmy na poczatku drogi, bo u synka mojej siostry stwierdzono niedosłuch. Akurat jesteśmy z Warszawy i mamy umówioną wizytę z noworodkiem w Kajetanach na przyszły tydzień. Zobaczymy co pokażą wyniki badań i co powie lekarz, ale jesteśmy dobrej myśli. Warto zadzwonić na infolinięi podpowiedzą co robić dalej krok po kroku 22 463 55 55.
    Cytuj
  • Petrova 3 paź 2023, 13:02
    Dobrze, że podniosłyście mnie bardzo na duchu, bo u nas też taka sytuacja i mnie po prostu przerasta. Zadzwonię dziś i spróbuję się czegoś w tych Kajetanach dowiedzieć. Nie byliśmy tam jeszcze , ale słyszałam że dużo osób poleca to miejsce. Może zdążę po pracy zadzwonić.
    Cytuj
  • jarzebina 12 paź 2023, 12:01
    Dziękuję za taki odzew, dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy sami z takim problemem. Dzięki za numer do Kajetan, od razu dzisiaj będę dzwonić, nie ma czasu do stracenia. Czy potrzebne jest skierowanie na wizytę?
    Cytuj
  • jarzebina 17 paź 2023, 7:51
    Faktycznie bardzo pomocna infolinia, dziękuję za polecenie. Jestesmy już umówieni w Kajetanach na wizytę, cieszę się, że udało się tak pchnąć sprawę do przodu. W końcu tutaj naprawdę liczy się czas.
    Cytuj
  • Meggi85 24 paź 2023, 20:51
    I jak udało się zadzwonić i dowiedzieć tego co potrzebowałaś? Te Panie w Kajetanach na infolini to mają złotą cierpliwość.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 paź 2023, 20:32
    Diagnostyka jest bardzo ważna i myślę, że najlepiej od razu przy jakichkolwiek podejrzeniach zrobić badania. Co do Kajetanów słyszałam dużo pozytywnych opinii od rodziców maluchów które tam mają prowadzone badania. W rodzinie mamy chłopca z implantami.
    Cytuj
  • Meggi85 2 lis 2023, 17:40
    To bardzo ważne. Kajetany potrafią mieć podejście zarówno do zestresowanych rodziców jak i do dzieci. Małe dzieci jednak wymagają odpowiedziego podejścia.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum