Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • forhair 23 sty 2014, 8:54
    Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowe włosy. Jednak wybierają różne drogi do osiągniecia celu. Jedne panie farbują włosy w domu inne w salonie. Każda z nich uważa swoją metodę za wygodną dla siebie. Czasem jednak domowe zabiegi kończą się przykrą niespodzianką. Kupując farbę w markecie, kupujemy produkt o większym stężeniu amoniaku i krótkotrwałym efekcie. Istnieje również ryzyko, że kolor nie spełni naszych oczekiwań. Nie mając wprawy w farbowaniu włosów możemy nałożyć kolor nierównomiernie, w wyniku czego pojawią się plamy. Bez doświadczenia, jakie posiada fryzjer, kolor lub pokrycie siwych włosów nie jest satysfakcjonujące.

    Kolorysta jest jak magik, każdą klientkę traktuje indywidualnie. Dużym atutem fryzjera jest jego doświadczenie oraz szkolenia z bieżących trendów. Posiada on wiedzę, której nie posiada ekspedientka w markecie. Wybierz się do fryzjera, gdy pragniesz uzyskać wyjątkowy, niespotykany kolor, wymagający zmieszania kilku farb w różnych odcieniach. Paleta kolorów farb do włosów jest ogromna. Jeżeli fryzjer odpowiednio wybierze odcień, możemy nie tylko nadać fryzurze blasku, ale także ożywić cerę czy rozjaśnić spojrzenie. Dobrze dobrany kolor może nam optycznie zwiększyć objętość włosów.
    Pozdrawiam
    Beata Milewska For Hair
    Cytuj
  • Watchmen 24 sty 2014, 11:49     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2014, 9:17, w całości zmieniany 1 raz)
    niezły poradnik Beatko biorę w ciemno

    [url=http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140123/SPORT/140129682]MMA Zielona Góra kiedy[/url]
    Cytuj
  • nina_ky 25 sty 2014, 18:51
    Też się z tym zgadzam - włosy są 'bezpieczniejsze', gdy farbuje się je w dobrym salonie fryzjerskim - no i efekt jest niezaprzeczalnie lepszy
    Cytuj
  • Mira_K 29 sty 2014, 11:36
    Ja też kilka razy robiłam sama w domu, ale teraz tylko fryzjer.
    Cytuj
  • Kotsu 4 mar 2014, 13:55
    Fryzjer zrobi to profesjonalnie i na pewno w zdrowszy sposób dla włosów.
    Cytuj
  • Aniela22 4 maj 2015, 19:44
    A chcesz mnie zdrowe włosy czy spalone? Bo to jednak jest różnica. Jak chcesz żeby profesjonalnie pofarbowali Ci włosy to idz do salonu.
    Cytuj
  • kifonda 10 wrz 2015, 11:23     (ostatnio zmieniony przez autora 13 wrz 2015, 23:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Bo zwykły człowiek nie ma odpowiednich kosmetyków... Lepiej znaleźć salon na tej stronie http://lorealprofessionnel.pl i mieć włosy w rękach super fachowców. Wtedy nie można wyglądać źle!
    Cytuj
  • pistacja 11 wrz 2015, 11:31
    Farbowanie włosów w domu skończyło się u mnie na tym, że w ciemnego brązu zrobiła się czerń, więc oto odpowiedź na zadane w temacie pytanie przymrużenie oka
    Cytuj
  • petarda 11 wrz 2015, 16:24
    W salonie zostanie to zrobione profesjonalnie, stylista (tzn. dobry fryzjer!) pomoże dobrać odpowiednią tonację koloru, pofarbuje lepszymi produktami o lepszym składzie plus z opcją dodatkowych bajerów (pasemka, refleksy, ombre, etc). Jeśli jednak włosy nie wymagają jakiegoś specjalnego traktowania (tzn. są normalne, bez problemów), to farbowanie na jeden kolor w domu przy pomocy kumpeli lub siostry zawsze mi się sprawdzało i zawsze byłam zadowolona.
    Cytuj
  • Kakaczor 17 sty 2016, 3:24
    Dlaczego ludzie farbują się u fryzjera? Z lenistwa język Godzina roboty i mam piękny kolor włosów. Nie wiem po co mi fryzjer wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Objawy menopauzy