Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Implanty zębów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Implanty zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • 21 cze 2012, 14:34
    Witam!

    Miał ktoś osobiście wstawiane implanty zębów? Za tydzień mam pierwszy zabieg i strasznie się boję. Nie wiem co mnie czeka. Fajnie by było przeczytać coś na uspokojenie od osób, które już się z tym problemem zmagały. Mam trzy zęby do takiego zabiegu. Jak się czuliście po takim zabiegu?
    Cytuj
  • samuraj 30 lis 2012, 11:43
    ja nie miałem jeszcze takiego zabiegu. Ale myślę, że każdy w inny sposób odczuwa pewne rzeczy, więc może lepiej się nie nastawiać i nie słuchać opinii innych. Wiesz najważniejsze, żeby wybrać dobrą klinikę i lekarza. A jakbyś takowej szukał to mogę Ci z czystym sumieniem polecić Galerię Uśmiechu. Wiesz jak się do nich zgłosisz też dokładnie ci lekarz powie na czym zabieg będzie polegał.
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 8:44
    Ja mam implant i zapewniam że to nic nie boli wszczepienie implanta odbywa się ze znieczuleniem miejscowym, najlepiej jak dowiesz się o szczegóły takiego zabiegu w swoim gabinecie, na pewno wszystko dokładnie wytłumaczą.[url=http://]Implant[/url] wstawiałam na Korotyńskiego w Warszawie, bardzo profesjonalny gabinet.
    Cytuj
  • pistacja 22 paź 2013, 14:32
    Nie powinno to boleć, bo zabieg jest z pewnością robiony przy użyciu znieczulenia.
    Cytuj
  • jurgen123 6 lis 2013, 8:21
    Miałem wstawiany implant górnej jedynki - niestety złamała sie przy korzeniu podczas wywrotki na rowerze skrzywienie Robiłem go w klinice Rojek Dental w Olsztynie. Sam zabieg nie boli, bo robi się go w znieczuleniu - jednak jak znieczulenie odejdzie to można po ścianach chodzić płacz Trwa to ok 2 dni i jest coraz lżej, ale na początku tak bolało, że żałowałem że się na to zdecydowałem. Teraz ząb wygląda jak mój własny wielki uśmiech bardzo jestem zadowolony, że go zrobiłem, bo bo nie mam oporów przy kontaktach z dziewczynami wielki uśmiech nie boję się, że coś mi tam wypadnie, czy poluzuje się.
    Cytuj
  • Mira_K 14 lis 2013, 18:03
    Mój brat ma implant, wybił ząb na motorze uśmiech Jak patrzę na niego to bym nie poznała że to nie jego ząb uśmiech
    Cytuj
  • 19 lis 2013, 12:57
    Mówi się, że ładny wygląd musi boleć przymrużenie oka
    Cytuj
  • AdriankaLDZ 24 maj 2014, 18:12     (ostatnio zmieniony przez autora 24 maj 2014, 18:15, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja zdecydowałam się na implant ceramiczny i jestem w 100% zadowolona. Pomiędzy moimi naturalnymi zębami, a tym wstawionym nie ma żadnej różnicy - a przynajmniej ani ja, ani znajomi nie dostrzegają takowej. Bałam się, że może się odbarwiać od herbaty czy innych produktów spożywczych, ale podobno nie ma się czego obawiać, bo ten materiał jest pod tym względem bezpieczny.
    Przy szukaniu kliniki sugerowałam się jedynie opiniami znajomych - szukałam czegoś w woj. zachodniopom. i kolega polecił mi Wejt&Tawakol w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Na pewno mogę polecić - super miła obsługa, cena przystępna, chociaż bardzo tanio nie jest, ale warto - wolę nie oszczędzać na zębach!

    Cytuj
  • pomadka 26 maj 2014, 20:54
    jeśli chodzi o implanty zębów to moim zdaniem bardzo dobrze robią w dental services na Basztowej. Świetni specjaliści, atmosfera też super no i ceny przystępne
    Cytuj
  • pistacja 17 lut 2015, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lut 2015, 11:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Moja przyjaciółka robiła [url=http://www.smigiel.net/implanty.php]implanty zębów w smigiel.net[/url] i była bardzo zadowolona zarówno z profesjonalnych usług jak i lekarza, który się nią zajmował. Sama też wybieram się tam zresztą na konsultację za dwa tygodnie, bo mam do tej kliniki duże zaufanie uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum