Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak dbać o skórę alergiczną?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak dbać o skórę alergiczną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 29 sty 2013, 16:50
    U nas używa się kosmetyków z AA ( wszystkie w zasadzie z dopiskami "do skóry wrażliwej", a jak już muszę coś zmieniać, to biegam do lekarza i pytam. Takie alergiczne kwestie to warto z dermatologiem poruszyć - oni się najlepiej orientują (tu odsyłam do listy:
    Cytuj
  • Blue89 30 sty 2013, 17:49
    Ja używam Vichy.
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 16:58
    i jak sie sprawdza?
    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 11:30     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 11:30, w całości zmieniany 1 raz)
    ja ostatnio czytałam na tym serwisie o urodzie taki artykuł na temat kosmetyków dla alergików i okazuje się, ze jest tego bardzo dużo na rynku, nie tylko AA, ale też firmy Ireny Eris, Dermika, Dax Cosmetics, La Roche Possay...większość koncernów zdaje sobie sprawę, ze jest bardzo wiele osób z takimi przypadłościami, mnie najtrudniej było dobrać właściwy krem pod oczy, ale w ostateczności wybrałam z NIVEA i nie uczula przymrużenie oka
    Cytuj
  • Blue89 2 mar 2013, 15:40     (ostatnio zmieniony przez autora 2 mar 2013, 15:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Marta30S napisał:i jak sie sprawdza?
    Bardzo dobrze uśmiech Ja mam suchą , skłonną do alergii skórę.
    Cytuj
  • Jana1 27 mar 2013, 15:02
    Czasem sami sobie podrażniamy skórę stosując kosmetyki np przeterminowane - bo szkoda wyrzucić a jest jeszcze pół tubki, a to błąd. Więcej można poczytać sobie tutaj:
    Cytuj
  • blue-green 11 kwi 2013, 21:46
    Mam wypróbowane kosmetyki firmy L'OCCITANE, szczególnie polecam te z masłem Shea, nie uczulają , są łagodne , działają delikatnie ale skutecznie.
    Cytuj
  • MartynKa79 12 kwi 2013, 12:24
    No i zwracaj uwagę na płyny i proszki do prania. U mnie sprawdził się dopiero E Sensitive. Ładnie pachnie i nie uczula. Może Ci podpasuje?
    Cytuj
  • kafara 12 kwi 2013, 12:34
    Z proszkami do prania czy płynami do płukania to prawda. Trzeba na nie zwracać uwagę. Nie każdy proszek i płyn jest dobry dla alergików. Proszki E u nas fajnie się sprawdzają w tej kwestii.
    Cytuj
  • MartynKa79 15 kwi 2013, 0:25
    To prawda. A którego używasz, tak z ciekawości? Mnie urzekły te zapachy z serii jubileuszowej.. Golden Orchid jest nieziemski po prostu!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum