Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak radzicie sobie po przejściu Covid?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak radzicie sobie po przejściu Covid?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Ogryzka 9 lut 2022, 13:38
    Każdy ma inne powikłania i każdy czuje się inaczej po przejściu Covid ale czy wspieracie swój organizm po chorobie? Bierzecie suplementy, vitaminy?
    Cytuj
  • gajkaa 20 lut 2022, 19:25
    czywiście mam witaminy dla kobiet pani farmaceutka poleciła, ale i biore taki suplement na infekcje
    Cytuj
  • Kabanos 25 lut 2022, 12:40
    Ja biorę tylko Aurotynę. Wystarczy 1 tabletka dziennie. To suplement o naturalnym składzie, ale ma tak zbilansowany skład, żeby wspierać organizm po przejściu covid.
    Cytuj
  • Ogryzka 14 mar 2022, 20:43
    Kabanos napisał:Ja biorę tylko Aurotynę. Wystarczy 1 tabletka dziennie. To suplement o naturalnym składzie, ale ma tak zbilansowany skład, żeby wspierać organizm po przejściu covid.
    Czy Aurotyna jest na receptę?
    Cytuj
  • Kabanos 27 mar 2022, 18:42
    Ogryzka napisał:Czy Aurotyna jest na receptę?
    Nie, Aurotynę kupisz bez recepty zapewne w każdej aptece. Opakowanie starcza na miesiąc, a bierze się 1 kapsułka na dobę podczas posiłku, popijając dużą ilością wody.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 lis 2022, 16:16
    Myślałam, że pandemia już za nami, a ja znów dwa razy byłam chora. Niestety mąż też ciężko zachorował, ale tym razem od razu po zakończeniu leczenia kupiliśmy Aurotynę, żeby organizm wesprzeć.
    Cytuj
  • jankowa 29 gru 2022, 21:43
    Warto wspierać organizm nutridrinkami, wzmacniają organizm, apteka doz ma ich spory wybór w dobrych cenach.
    Cytuj
  • jarzebina 17 sty 2023, 11:09
    W zasadzie nie mam żadnych powikłań poza tą słynną mgłą mózgową, problemami ze snem i takim ogólnym zmęczeniem. Od jakiegoś czasu biorę na to suplement dedykowany osobom po covidzie, aurotyna. Już czuję się coraz lepiej, więc mam nadzieję, ze po dłuższym regularnym stosowaniu dojdę do stuprocentowej formy.
    Cytuj
  • Marynka 29 sty 2023, 21:00
    Tak, też słyszałam, że nutridrinki się sprawdzają, musze pójść do doz i zapytać o jakiś dobry dla babci, może coś polecacie?
    Cytuj
  • marg_1 30 sty 2023, 13:49
    Marynka napisał:Tak, też słyszałam, że nutridrinki się sprawdzają, musze pójść do doz i zapytać o jakiś dobry dla babci, może coś polecacie?
    W doz mają spory wybór tych nutridrinków. My kupujemy Fresubin, ale najlepiej przejdź się do apteki i na miejscu fachowo Ci doradzą co wybrać uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum