Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak wybrać bieliznę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wybrać bieliznę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Karmelik 14 sty 2011, 13:09
    Planuję trochę się pobawić w karnawale, ale mam ogromny problem z odpowiednim dopasowaniem bielizny do sukienek i bluzek z wycięciami, które chciałabym założyć.
    Szukam pomocy w temacie odpowiedniego doboru bielizny.

    Podzielcie się swoim doświadczeniem, bo ja nie wiem co robię nie tak, że bielizna źle wygląda pod ubraniem smutny
    Cytuj
  • yellowphone 14 sty 2011, 13:45
    ale na czym konkretnie polega Twój problem? Coś Ci wystaje? Odstaje? Są różne modele do różnych strojów, zależy co chcesz ubrać...
    Cytuj
  • peana 4 maj 2011, 14:52
    Jest bardzo dużo różnych modeli, które nadają się do każdego rodzaju stroju. Trzeba tylko znaleźć sklep, gdzie taki wybór będzie. Jeżeli nie możesz niczego znaleźć w sklepach stacjonarnych, to spróbuj poszukać w internetowych. Wiem, że na nipplex.pl jest bardzo duży wybór bielizny, także może tam znajdziesz taki komplet, który będzie pasował do Twojej sukienki.
    Cytuj
  • Lani 24 maj 2011, 23:04
    Spróbuj przejsc sie po prostu po sklepach - swego czasu znalazlam w triumphie stanik odpowiedni pod niemal wszystko dzieki ogromnej mozliwosci 'konfiguracji'.
    Cytuj
  • hekate 8 cze 2011, 21:21
    Jeżeli jest to jakaś bardzo niestandardowa sukienka, to musisz po prostu sama chodzić i szukać idealnej bielizny. Jedyne co mogę Ci poradzić, to żebyś zwróciła uwagę na bieliznę firmy Christies. Mają spory wybór różnych krojów, także powinnaś spokojnie dobrać taki komplet, który będzie pasował do Twojego stroju.
    Cytuj
  • ButyJana 28 cze 2011, 22:42
    Najlepiej poprosić o radę w sklepie podczas zakupów, o ile się nie wstydzisz. W renomowanych sklepach pracują specjalistki, które chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Wbrew pozorom, taki problem (złe dopasowywanie) jest dość częsty u kobiet.
    Cytuj
  • fantazja00 13 lip 2011, 13:54
    Zajrzyj sobie na tam znajdziesz porady czym się kierować przy doborze stanika. Ja osobiście najbardziej lubię chodzić w bardotce, poniewaz ona podkreśla odpowiednio kształty i powoduje , że piersi lepiej wyglądają.
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 12:57
    W dzisiejszych czasach jest tyle różnych sklepów z bielizną że nie będziesz miała problemów ze znalezieniem odpowiedniej bielizny.
    Cytuj
  • kari_donsion667 6 sie 2013, 15:55
    Zainwestuj w najlepsze marki, takie jak Victoria's Secret czy ESOTIQ. Zobacz ich nowe kolekcje, są genialne
    Cytuj
  • majesty15 8 sie 2013, 14:05
    Ciuchy od victorii drogie wejdź na nokaut.pl i porównaj ceny może uda się coś znaleźć tanie niż u bezpośredniego producenta.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Co na ból ucha?