Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka fryzura to cienkich i delikatnych włosów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka fryzura to cienkich i delikatnych włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwusia163 2 paź 2015, 21:58
    Najlepiej podnieść u nasady. Spróbuj po myciu spuścić głowę w dół i wysuszyć włosy. Ostatnio kupiłam fajną suszarkę z Babyliss z jakimś silnikiem cyfrowym EC Digital co ma sprawić, że suszarka ma mieć 10 razy dłuższą żywotność. Narazie działauśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 5 paź 2015, 12:19
    10 razy dłuższą, tzn. jaką?
    Cytuj
  • paulinkaaa2 7 paź 2015, 8:49
    An przy cienkich włosach polecałybyście trwałe prostowanie włosów? ktoś korzystał z tego zabiegu?
    Cytuj
  • nina_ky 8 paź 2015, 9:29
    Wydaję mi się, że może to być wtedy trochę szkodliwe dla włosów. Już lepiej robić od czasu do czasu laminowanie włosów żelatyną.
    Cytuj
  • kropka_95 10 paź 2015, 11:29
    Jeżeli chodzi o podnoszenie włosów u nasady to przetestowałam Volumizer od rowenty volum'24 i mogę śmiało polecić, włosy od razu nabierają większej objętości i dodatkowo można w bardzo prosty sposób kombinować z nowymi fryzurkami, zobaczcie tylko na ten tutorial i wiele innych: https://www.youtube.com/watch?v=5LeIvf7BfcM buziak
    Cytuj
  • zonja 19 paź 2015, 10:53
    Cienkim włosom lepiej jest dodać objętości niż je prostować aby wyglądały na ulizane. Sama mam cienkie włosy ale jak chcę żeby fryzura się jakoś trzymała to kręcę taką specjalna lokówką Curl Secret Ionic z babylissa, która automatycznie wciąga kosmyki włosów i wychodzą fajne, sprężyste loki.
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2015, 17:49
    Dodanie objętości to jedno, ale ja nie lubię mieć włosów zakręconych i nie znaczy to że nie mam szans na objętość. Ten volumizer Rowenty unosi od nasady włosy i nie musi ich zakręcać. Poza tym jest delikatny dla włosów więc nie niszczy ich tak jak lokówka czy prostownica.
    Cytuj
  • sylwusia163 4 lis 2015, 13:25
    Też się zgadzam aby nie prostować bo jeszcze bardziej bedzie widać, ze tych włosów jest mniej. Można ładnie wymodelowac na lokosuszarkę. Babyliss też ma takie w swojej ofercie. Własnie zamierzam kupić bo wypróbowałam u koleżanki i jest spoko. A ta żywotność to 10 razy więcej od zwykłej. ile to dokładnie to nie mam za bardzo pojecia. Miałam taki szajs z marketu, który rozpadł się po sześciu miesiącach.
    Cytuj
  • pistacja 4 lis 2015, 14:04
    A może jakiś bob, taki półdługi?
    Cytuj
  • sylwusia163 17 sty 2016, 22:17
    Lub loki. Zawsze zwiększają objętość. Jak masz długie włosy to z babylissa jest taka gruba lokówka, która robi takie fajnie hollywodzkie loki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum