Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki depilator?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki depilator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • becia_koronczarka 29 maj 2011, 7:40
    Ja przetestowałam różne modele depilatorów, niestety przy każdym włoski wrastają po pewnym czasie. Zaczęłam zbierać na laser.
    Cytuj
  • Eli2010 29 maj 2011, 9:56
    Wszystko fajnie tylko ja nie rozumiem po co mi hipoalergiczne dyski w depilatorze? Rozumiem w kosmetykach, ale depilator elektryczny? Co mi to daje, bo nie bardzo rozumiem?
    Cytuj
  • 30m1n1k4 29 maj 2011, 12:28
    Oj jak ktoś ma skłonności do alergii, podrażnień i ogólnie wrażliwą skórę to uwierz mi poczuje różnicę! Ja uzywałam kiedyś takiego prostego modelu philipsa, z 10 lat temu to było więc w ogóle depilator - jakikolwiek - to był wypas. Ale dla mnie depilacja nim to była tortura... a najgorsze, że to był do piero poczateksmutny Bo po depilacji miałam tak podrażnioną skórę, że czułam sie jakby mi ktoś nogi przypiekał ogniem. I każdy punkcik, gdzie był wyrwany włos to był stan zapalny! Oddałam go kuzynce, bo po prostu nie byłam w stanie używać. A teraz mam nowy model, z ruchomymi dyskami ceramicznymi no i po prostu róznica niebo a ziemia! Nie powiem, że nie mam w ogóle podrażnień, ale po dwóch trzech dniach się wszystko normuje.
    Cytuj
  • Aurelka 29 maj 2011, 15:15
    Używam Braun Silk-épil Xpressive 7681 i jestem badzo z niego zadowlona, więc z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Natomiast szukam czegoś co by pomogło przedłużyć efekty depilacji, znacie coś takiego? I żeby zapobiegało wrastaniu włosków, bo mi się to czase zdarza.
    Cytuj
  • Sissi87 29 maj 2011, 17:08
    Nie chcę Was martwić, ale z depilatorami elektrycznymi jest chyba tak, że jak ktoś ma taką bardzo wrażliwą skórę to nic mu nie pomoże, nawet dodatki chłodząco-masujące. Po prsotu trzeba poszukać innej metody i już. Ja też nie jestem w stanie używać depilatora, bo moje nogi wyglądaja gorzej po depilacji, niż owłosioneskrzywienie Dla mnie idealną metodą jest pasta cukrowa.
    Cytuj
  • Bancroft 29 maj 2011, 20:38
    Co do wrastania włosków, używam olejku z krokosza barwierskiego (naturalny depilator), który spowalnia odrastanie i osłabia mieszki włosowe. A poza tym chwalę sobie ten depilator http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Depilator_PHILIPS_HP_6572_2F00-208777,192.html
    jest bardzo delikatny, głowice super się dopasowują i wcale nie trzeba długo czekać aż urosną, bo on podnosi włoski i chwyta nawet bardzo króciutkieuśmiech Jak dla mnie to nawet 4 tygodnie spokoju.
    Cytuj
  • KoKoszka 29 maj 2011, 20:59
    Mam taki sam i ma jeszcze jedną fajna zecz: lampkę, która podświetla włoskiuśmiech Dla mnie to bardzo fajne, bo zwykle nie zauważałam wszystkich. Co prawda efekt u mnie nie tak długotrwały, ale co najmniej dwa tygodnie mam z głowy.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 30 maj 2011, 0:56
    Zazdroszczę Wam. Ja co tydzień muszę poprawiać, bo wychodzi mi pełno takich małych:/
    Cytuj
  • pacjentka 30 maj 2011, 6:14
    Ja mam ten BraunBS3470 SILK EPILSOFT Perfection E 474414 te końcówki coś dają, ale bez szału. Ma też końvcówki do pach i bikini, ale w sumie to trochę żałuję, że nie kupiłam bez tych bajerow, ale porządniejszą, z większą ilocią penset. I to za mniejsze pieniądze.
    Cytuj
  • nouv88 30 maj 2011, 8:12
    Podobno Braun ma lepsze depilatory niż Philips. Ja oczywiście mam Braunauśmiech Braun 3170
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum