Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie modne upięcie na wesele ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie modne upięcie na wesele ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 29 gru 2015, 18:55
    Co to za urządzenie? Pierwszy raz to widzę.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 gru 2015, 0:36
    Volumizer z Rowenty. uśmiech Nazywa się Volum'24 i oprócz takich fryzur jak na filmikach, wyczarowuje efekt ładnego uniesienia włosów u nasady, więc wydaje się, że jest ich więcej. Krócej mówiąc, dodajesz włosom trochę objętości. uśmiech Mam taki i szczerze polecam. Jest świetny. uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 30 gru 2015, 11:51
    Z tego co rozumiem to działa tak jak prostownica i lokówka w jednym. Wydaje się ciekawe i fajnie byłoby spróbować. Nie jest drogie i widzę że trochę promocji na necie jest na to. Może zrobiłabym sobie taki sprózniony prezent. Nie zniszczy to włosów?
    Cytuj
  • kropka_95 30 gru 2015, 21:43
    Ja też mam ten volumzier, jest prosty w obsłudze, dodaje włosom objętości poprzez unoszenie ich u nasady i pomimo codziennego użytku nie zauważyłam żeby zniszczył mi włosy. Wraz z tymi filmikami na yt można bardzo ciekawe fryzurki zrobić, które na pewno nadadzą się na wesele uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 30 gru 2015, 23:25
    Nie niszczy, bo ma funkcję Respect i do stylizacji używa 170 stopni, więc optymalnie. Tu macie dokładniej wszystko opisane http://respectissim.rowenta.pl/volum24_cf6430.html
    Cytuj
  • Glinka 13 sty 2016, 17:29
    Mnie fryzjer zawsze wymyśla upięcie na wesele. Chodzę do salonu Kaczmarzyka, konkretnie do Pani Kasi. Kobieta zna się na rzeczy i ma zawsze mnóstwo ciekawych pomysłów na upięcia.
    Cytuj
  • inka28 4 lut 2016, 12:31
    ja wychodzę za mąż na koniec marca i moja fryzjerka poleciła mi loki,ale ja mam mało włosów i są dość cienkie. w Twoim przypadku jeżeli masz dużo włosów, to może jednak lepsze będzie upięcie
    Cytuj
  • june45 12 lut 2016, 11:51
    Modne są koki, ale nie każdemu pasują przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum