Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie nutridrinki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie nutridrinki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • karmelcia 14 wrz 2022, 17:45
    Jakie polecacie nutridrinki dla starszej osoby? Gdzie stacjonarnie największy wybór i dobre ceny?
    Cytuj
  • marg_1 19 wrz 2022, 12:28
    Ja zawsze kupuję z doz, mają najlepsze ceny za dobrej jakości nutridrinki. Wybór też jest spory, więc warto poradzić się na miejscu.
    Cytuj
  • karmelcia 21 wrz 2022, 16:14
    dzięki za podpowiedź, byłam w DOZ i nutridrinki zakupione, pani farmaceutka mi pomogła dobrać odpowiednie produkty
    Cytuj
  • jankowa 29 gru 2022, 21:51
    W DOZ zawsze pomogą, ale naprawdę mają spory wybór tych nutridrinków i to w dobrych cenach.
    Cytuj
  • Marynka 29 sty 2023, 20:49
    A jakieś konkretne nutridrinki polecacie? Opiekuję się straszą babcią więc może coś bym kupiła na spróbowanie.
    Cytuj
  • marg_1 30 sty 2023, 13:51
    Marynka napisał:A jakieś konkretne nutridrinki polecacie? Opiekuję się straszą babcią więc może coś bym kupiła na spróbowanie.
    Ja kupuję Fresubin, ale dobiorą Ci na miejscu jakiś odpowiedni, w zależności od potrzeb.
    Cytuj
  • Aniczka88 31 sty 2023, 17:56
    Może spróbuj Fresubin Energy, można kupić w DOZ, ja właśnie tam kupowałam.
    Cytuj
  • Marynka 21 lut 2023, 19:08
    Dzięki, pójdę do DOZ i zapytam o te nutrdrinki.
    Cytuj
  • Uncia 25 lut 2023, 18:43
    Warto pytać na miejscu już w aptece DOZ bo co schorzenie to warto dobrać odpowiedni rodzaj żeby zadziałał jak najlepiej.
    Cytuj
  • jankowa 27 lut 2023, 22:27
    My ostatnio kupiliśmy w DOZie dla dziadka Diben bardzo fajne nutridrinki przy cukrzycy,
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Szukam pracy