Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie stroje w tym sezonie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie stroje w tym sezonie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • paramumik 1 cze 2012, 9:03
    Treść: chce kupić w prezencie dziewczynie (23 lata) strój kąpielowy. Czy w tym sezonie modne są bardziej stroje kąpielowe w jednej części czy bikini? Wydaje mi się, że na plaże bardziej dwuczęściowe, a jednoczęściowe na basen do pływania sportowego. Poradźcie mi proszę uśmiech
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 13:16
    Jednoczęsciowy na pewno odpada - wyobrażasz sobie taką opaleniznę w paski/ wzorki? Bardzo niepraktyczna rzecz...
    Cytuj
  • Gmarcin 6 cze 2012, 10:21
    Jednoczęściowe tak sobie mi się podobają u kobiety. To znaczy - są bardzo, bardzo fajne, ale raczej na basen. Na wakacje i plażę raczej dwuczęściowe. JEśli kobieta chce być oryginalna i trochę zaszpanować to może zainwestować np. w adidas orignals przymrużenie oka Ale myslę, że "zwyczajne" stroje też wystarczą!
    Cytuj
  • rabarbarek 22 cze 2012, 13:45
    Dobry wybór stroi kąpielowych znalazłam ostatnio w sklepie internetowym Enamora. Są tam też męskie stroje - sama zakupiłam jeden ostatnio mojemu mężowi.
    Cytuj
  • 27 lut 2014, 9:58
    Odświeżę nieco temat ponieważ szukam ładnego stroju kąpielowego i sama nie wiem co wybrać. Ze sklepu http://www.oui.pl/stroje_kapielowe/jednoczesciowe/ wybrałam dwa modele jednoczęściowe Kamelia i Helena, dodam, że stroju będę potrzebowała głównie na basen. Jak uważacie jakie będą w tym sezonie trendy w kostiumach kąpielowych?
    Cytuj
  • sloneczko9 25 cze 2015, 6:51     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2015, 8:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem bardzo modne są stroje w żywych, mocnych kolorkach.

    Świetny jest na przykład ten w błękitach:


    Tutaj możecie sobie zobaczyć więcej zdjęć tego stroju: http://sklep.novella.pl/stroj-caya-ii-644.html . Jest usztywniany i dzięki temu bardzo dobrze podtrzymuje duży biust. Sama jestem zadowolona,że go sobie sprawiłam.
    Cytuj
  • maciejewskaa 15 mar 2016, 20:16
    Świetnie się prezentują stroje jednoczęściowe, a ja zazwyczaj wybieram te, które składają się minimum z 2 elementów. Sklep Olive ma już najnowszą kolekcję. Warto do nich zajrzeć już teraz, ponieważ ceny za kilka tygodni pewnie wszędzie wzrosną. Poza tym teraz jest świetny wybór.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum