Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kawa szkodliwa dla zdrowia?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kawa szkodliwa dla zdrowia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marakujka 14 sie 2012, 13:27
    a gdzie zamawiałaś tą kawe i ile kosztuje? daj znac od razu jak dojdzie i jak wypijesz pierwszy kubek. Ciekawa jestem jakim ma smak i czy wartouśmiech
    Cytuj
  • ragazza 16 sie 2012, 14:10
    To prawda, że tylko kawa z wyżeszej półki jest prawdziwą kawą , a nie przypomina kawę. Kawę Cellini miałam okazję się delektować i w porównaniu z innymi kawami jest...no właśnie tej kawy nie da się porównać. I co najważniejsze, w tym przypadku jestem pewna że ta kawa na pewno mi nie zaszkodzi uśmiech
    Cytuj
  • julitta 31 sie 2012, 9:51
    kupiłam sobie tą kawkę o której pisaliście, Cellini, zaskoczył mnie bogaty smak i aromat, jest taka klimatyczna, nawet się poczułam jakbym była we Włoszech pijąc ją uśmiech cena jak na jakość myślę że ok, wydajna, a jak jeszcze zdrowa to już w ogóle same plusy uśmiech Nawet mojej mamie zasmakowała, a ona już od lat nie piła kawy, bo żadna jej nie podchodziła.
    Cytuj
  • Fin 19 wrz 2012, 17:44
    Rozsądne ilości kawy nie szkodzą. substancje szkodliwe otaczają nas dosłownie wszędzie i nie da się ich wyeliminować.
    Cytuj
  • katalonka 26 wrz 2012, 9:23
    Dokładnie, gdybym miała się zawsze stosować do tego, co piszą, że to niezdrowe, tamto też, to nic bym nie mogła jeść ani pić język Ja kawę piję i będę pić, bo ją uwielbiam, haha, jakieś uzależnienie w życiu trzeba mieć przymrużenie oka
    Cytuj
  • alako 27 wrz 2012, 22:02
    Nie ma problemu w piciu dobrej kawy. Kilka filiżanek dziennie nie zaszkodzi. Ale faktycznie ważna jestr jakość. ja lstaram się pić kawy z górnej półki albo ze sklepów ekologicznych.
    Cytuj
  • Makowiec 2 paź 2012, 1:20
    Kawa jest szkodliwa i koniec kropka. Niestety piję ją, ale nie mam złudzeń, że sobie szkodzę. Jak znajdę kiedyś dość w sobie siły to ją rzucę
    Cytuj
  • katryn 23 paź 2012, 0:01
    co za bzdura, że kawa szkodzi! może jakieś rozpuszczalne świństwa, ale dobrej jakości kawa działa świetnie na organizm. zawiera antyoksydanty. no, i pomaga na wydolność organizmu (tydzień bez kawy, apotem filiżanka - szalństwo!).
    Jeśli chodzi o to, czy kawa jest używką, to wiele pozostaje w kwestii interpretacji i spierania się o szczegóły.
    Cytuj
  • minter1667 23 paź 2012, 9:24
    Raz mówią, że kawa jest szkodliwa dla zdrowia, a raz, że jest zdrowa. Człowiek już się w tym gubi i nie wie co ma robić język

    Cytuj
  • goracykubek 30 paź 2012, 14:50     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2012, 14:51, w całości zmieniany 1 raz)
    wszystko w granicach rozsadkuuśmiech ale o takiej kawie nie slyszalam gdzie mozna ja dostac?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum