Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kto się boi leczenia kanałowego?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kto się boi leczenia kanałowego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • ZuzannaPigalle 23 sie 2013, 10:02     (ostatnio zmieniony przez autora 23 sie 2013, 10:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Kto się boi leczenia kanałowego? przymrużenie oka
    Wyczytałam w sieci, że jeśli chodzi o strachy dentystyczne, to "kanał" budzi największe obawy Polaków. Dołączycie do tego grona ?

    Mój dentysta (bardzo fajny gość zresztą) robi kanałowe super i np ja nie mogę narzekać, ale wiem, ze wiele osób wymięka przed tego typu leczeniem i woli rwać zęba niż dać go leczyć.
    Cytuj
  • mscislaw 6 wrz 2013, 19:36
    Ja boję się leczenia kanałowego przymrużenie oka Mam jednak swojego ulubionego dentystę który potrafi zająć się mną jak nikt inny przymrużenie oka Polecam ten [url=http://www.mpdental.pl/]gabinet stomatologiczny warszawa[/url] - przyjmują tam najlepsi specjaliści ze stolicy.
    Cytuj
  • martinus22 6 wrz 2013, 22:33
    Dokładnie. Wszystko zależy od tego, do jakiego dentysty się chodzi. U mnie na Śląsku jest [url=http://www.dental-team.pl]dentysta[/url] u którego nigdy nie mam strachu. Oczywiście czuję się ból jak wszędzie, ale potrafi tak porozmawiać z Tobą, że od razu przechodzi.
    Cytuj
  • 8 wrz 2013, 22:42     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja tam się niczego nie boję przymrużenie oka
    Cytuj
  • Idraidra 9 wrz 2013, 9:34
    Kwestia przełamania się, ja się nasłuchałam dramatów i w ogóle myślałam, ze kanałowe to grzebanie w kanalikach w dziąsłach!! wielki uśmiech a to przecież tylko praca na korzeniu zęba, dobry dentysta da radę przymrużenie oka
    Cytuj
  • Masa 13 lut 2014, 19:43
    Leczenie kanałowe do przyjemnych nie nalezy, ale nie ma się przecież co bać. Technika leczenia zębów poszła na przód, są przecież znieczulenia, zrobią nam zastrzyk i nawet nie poczujemy. Ja pamiętam, ze zawsze bałem się wyrywać zęby bo utożsamiałem to ze strasznym bóle, ale jak sie okazuje strach ma wielkie oczy. Nie wiem gdzie wy leczycie zęby, ja jestem z wrocka, w vita-dent zawsze robię z zębami. Jak ktoś jest ciekawy to wrzucam link do ich stronki, może akurat ktoś jest z wrocławia tutaj http://www.vita-dent.pl/
    Cytuj
  • zylek 14 lut 2014, 7:59
    Leczenie kanałowe kompletnie nie boli, wszystko odbywa się na znieczuleniu. Nie miałem go od ... 6 lat.
    Proste rady - systematyczne mycie, optymalnie ajoną bez fluoru, kolejny krok - co pół roku wizyta u dentysty, co rok zdjęcia rentgenowskie.
    Zobaczycie że problemu kanałowego mieć nie będziecie.
    Cytuj
  • jik7008 26 lut 2014, 9:08
    ja już miałam trzecie leczenie kanałowe, moja dentystka spisała się na szóstkę wszystko jest dobrze i nawet nie bolało uśmiech więc jest to chyba kwestia dobrania odpowiedniego dentysty uśmiech
    Cytuj
  • dagmara80 19 mar 2015, 11:35
    wiadomo że zabieg endodoncyjny, czyli leczenia kanałowego to nic przyjemnego ale zabieg jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym i jest dobrze. Miałam leczone kanałowo 2 zęby, też się panicznie bałam. Ale poszłam do gabinetu stomatologicznego i tam miałam przeprowadzane leczenie.
    Cytuj
  • nina_ky 20 mar 2015, 19:43
    Jeśli chodzimy do dobrego dentysty to nie powinniśmy obawiać się leczenia kanałowego, ponieważ to naprawdę nic nie boli.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Schizofrenia?