FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Migrena

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • anita1 4 cze 2012, 12:14
    Witam wszystkich. Od pewnego czasu cierpię na silne bóle głowy i podejrzewam, że to migrena. Zbieram wszelkie informacje przydatne do walki z tą chorobą. Co o niej wiecie?
    Cytuj
  • janusz611 14 cze 2012, 20:28
    Witam, Migrena to bardzo dokuczliwa dolegliwość ,moja żona cierpiała przez 4 lata ,żadne leczenie nie pomagało bo migrena to niedotlenienie mózgu a prochy nie usuwały przyczyny tylko skutki dopiero zioła oczyściły i dotleniły układ krążenia ,a migrena minęła bezpowrotnie
    Cytuj
  • fas24 21 cze 2012, 10:25
    pierwsz rzecz to zobacz jakie są objawy choroby encyklopedia powinna ci w tym pomóc bardziej niż
    użytkownicy forum przymrużenie oka i pamiętaj, że ból głowy to jedno, a migrena drugie. ja miałam migreny z tak
    zwaną aurą i wtedy przy nieznośnym bólu głowy padało mi też na oczy i miałam zaburzenia wzroku,
    ale wiem, że to nie są klasyczne objawy i wszystko zależy od konkretnego przypadku.
    Cytuj
  • Aquarella 22 cze 2012, 13:57
    Na migrenę polecam Ibum Forte, naprawdę szybko działa, a i cena jest przystępna.
    Cytuj
  • 29 cze 2012, 8:35
    i bóle migrenowe pojawiają się przy okazji stresu i zmęczenia - myślę, że higieniczny tryb życia i zioła powinny Ci pomóc!
    Cytuj
  • AnewTherapy 9 lip 2012, 12:38
    mamy prawie 100% skuteczność w likwidacji migreny
    wystarczy tylko się zastosować do naszych wskazówek - gwarantowany efekt zmniejszenia dolegliwości
    do wglądu referencje osób które już nie cierpią
    dla celów badawczych i opracowania naukowego doniesienia zapraszam osoby z migreną w każdym wieku do współpracy nad oceną skuteczności i efektów terapii
    Cytuj
  • karolinag80 6 sie 2012, 17:03
    Jeszcze dwa miesiące temu tez miałam problemy z migreną, chodziłam tyle po lekarzach przez ok 4 lata, wzięłam tyle lekarstw że aż szkoda opowiadać, na szczęście trafiłam na dobrego specjalistę który mi polecił rezonator biofotonowy który przywraca do zdrowia na podobnej zasadzie jak medycyna naturalna no i używam go 3 miesiące a od 2 ani raz nie bolała mnie głowa, także mam nadzieje ze w jakiś sposób pomogłam
    Cytuj
  • emgielka 22 kwi 2013, 11:49
    Polecam Poradnię Psychologiczno-Psychiatryczną. Celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. W swojej pracy wykorzystują najnowocześniejsze metody psychoterapeutyczne, które łączą z wiedzą oraz doświadczeniem medycznym. [
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 21:10
    Mnie na migreny lekarz polecił muzykę relaksacyjną. Dokładnie coś takiego:
    Powiem CI że świetnie pomaga - byłam zdziwiona pozytywnymi efektami
    Cytuj
  • sweet987 19 cze 2013, 15:18
    Wszystkie te działania mają charakter profilaktyczny. Żadna z nich nie jest w stanie przerwać migreny w czasie ataku. W takim przypadku bezwzględnie należy zastosować leki typowo migrenowe nowej generacji (tryptany) dostępne na receptę, które potrafią przerwać ból nawet w czasie jego trwania.

    Poza tym migrena to nie schorzenie psychiczne a neurologiczne.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum