Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Obuwie na jesień - jakie typy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Obuwie na jesień - jakie typy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 23 wrz 2015, 15:24
    Moje typy to botki i kozaki, proponuje takie:



    Cytuj
  • nina_ky 24 wrz 2015, 9:03
    Mi się bardziej podobają skórzane, rockowe botki. Mam na oku jedne z wranglera.
    Cytuj
  • Agna 30 wrz 2015, 20:42
    Kozaki to by mi się przydały.
    Cytuj
  • nina_ky 1 paź 2015, 10:42
    Też mam w planach zakup kozaków, ale dopiero w listopadzie. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się coś znaleźć szybciej niż w zeszłym.
    Cytuj
  • ilonarapacz 2 paź 2015, 14:20     (ostatnio zmieniony przez autora 9 paź 2015, 10:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja preferuję raczej wygodne zabudowane buty jesienne typu sznurowane botki lub adidasy. Mimo, że moda zachęca do kupowania zamszowych butów, to jednak wolę te skórzane, lepszej jakości które posłużą mi przynajmniej 2-3 sezony. Z tego co w sklepach widać, to popularne są od kilku sezonów właśnie botki typu workery z wywijanymi cholewkami dostępne w dobrej cenie w sklepie http://sklep-luz.pl/ uśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 5 paź 2015, 12:18
    Raczej unikam chodzenia jesienią w butach sportowych. Zazwyczaj kończy się to przeziębieniem.
    Cytuj
  • Oczko011 5 paź 2015, 14:24
    Na koturnie są modne w tym senonie. Ja wybieram zamszowe, bo najlepiej wyglądają
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 5 paź 2015, 15:32
    teraz na jesień są modne przede wszystkim kozaki, skórzane albo zamszowe. Oprócz tego oxfrody i buty z frędzlami. To będą największe hity. Ja najbardziej lubię kozaki bo są zawsze modne i pasują do wszystkiego i do sukienek i do zwykłych spodni. Bardzo duży wybór butów na jesień jest na Domodi i tam właśnie wypatrzyłam sobie takie oto kozaczki i teraz nie mogę się zdecydować które kupić:

    takie



    czy takie

    Cytuj
  • karollca 19 paź 2015, 20:15
    Ja nie przepadam za frędzlami, zdobieniami, awangardowymi wstawkami. W zasadzie ciągle kupuje ten sam typ obuwia, jak najprostrze trzewiki lub botki, koniecznie skórzane (bo mam pewność, że po dwóch trzech miesiącach się nie rozlecą). Nie przywiązuje się do marek, raczej do tego co napisalam kilka słów wcześniej - czyli do fasonu. Na razie mam już na oku dwie pary - kozaki i właśnie botki, a dokładniej:
    kozaki-oficerki:

    botki:


    Raczej nie kupię dwóch par, ale mam poważny dylemat czy wybrać oficerki czy botki, bo oba modele bardzo mi się podobają. Kwestia tylko co będzie dla mnie wygodniejsze. Na pewno oficerki nadają się do różnych zestawów, eleganckich i bardziej luźnych, i pewnie na troszkę niższe temperatury (są ocieplone), natomiast botki świetnie się sprawdzają do samochodu i też pasują do wszystkiego. Tak, to będzie trudna decyzja.
    Cytuj
  • teressse_ 22 paź 2015, 15:58
    Mi najbardziej podobają się w tym sezonie sztyblety. Skórzane, bez wysokiego obcasa- to najlepsze buty do biegania po mieście przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum