Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szampon przeciwłupieżopwy dla nastolatki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szampon przeciwłupieżopwy dla nastolatki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Kakaczor 11 paź 2015, 22:13
    Witajcie. Jestem mamą 16-latki, której pojawił się łupież. Córka ma niezniszczone, naturalne włosy, dlatego szukam delikatnego szamponu, który tych włosków nie zniszczy. Co na ten temat powiecie?
    Cytuj
  • pistacja 12 paź 2015, 14:21
    Head&Shoulders sprawdza się całkiem nieźle, ewentualnie Nizoral. A tak generalnie córka musi zmienić szampon.
    Cytuj
  • Natalia28 19 paź 2015, 13:28
    Twoja córka nie jest już dzieckiem, więc może używać każdego szamponu przeciwpłupieżowego. Nie słyszałam, żeby któryś bardzo niszczył włosy.
    Cytuj
  • Buglasz 22 paź 2015, 18:50
    Przejrzyj składy i zobacz które najmniej szkodą. Ale pamiętaj, że skoro ma łupież, to musi użyć czegoś silnego.
    Cytuj
  • Bulonda 25 paź 2015, 0:31
    Mój mąż ma potężny łupież. Sam by nie wpadł na to, żeby kupić szampon przeciwłupieżowy, więc jutro jadę gdzieś do galerii mu coś kupię, chociaż sama jeszcze nie wiem co.
    Cytuj
  • Gaflyca 27 paź 2015, 19:16
    Idź po jakiś porządny szampon przeciwłupieżowy i tyle. W pierwszej kolejności trzeba zlikwidować łupież.
    Cytuj
  • kifonda 28 paź 2015, 2:09     (ostatnio zmieniony przez autora 28 paź 2015, 9:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak ja się cieszę, że nigdy nie miałam łupieżu... Ale jakby co, to szamponu przeciwłupieżowego możesz szukać tu http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/typy/szampon Garnier sobie z łupieżem poradzi, bez obaw.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum