Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wytrzymały eyeliner

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wytrzymały eyeliner

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Natalia28 19 paź 2015, 13:31
    Jaki jest wg Was najbardziej wytrzymały eyeliner? Szukam takiego, którym pomaluję się rano i po całym dniu pracy i po powrocie do domu będzie wyglądał nadal dobrze. Jakaś konkretna marka, model?
    Cytuj
  • Buglasz 22 paź 2015, 18:50
    A malowałaś się już eyelinerem? Masz już jakąś wiedzę w tym temacie?
    Cytuj
  • Bulonda 25 paź 2015, 0:29
    Ja używam kredki, ale też zamierzam przerzuć się na eyeliner. Ciekawe czy podołam język Dla mnie to się wydaje czarną magią, żeby zrobić taką idealną kreskę.
    Cytuj
  • Kakaczor 25 paź 2015, 16:12
    Bulonda napisał:Ja używam kredki, ale też zamierzam przerzuć się na eyeliner. Ciekawe czy podołam język Dla mnie to się wydaje czarną magią, żeby zrobić taką idealną kreskę.
    Podołasz, podołasz. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, bo pewnie za pierwszym razem nie wyjdzie. Też tak miałam, a teraz taką kreskę robię w 10 sekund przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_470930 26 paź 2015, 1:02
    Ja szukam eyelinera na prezent dla koleżanki. Chciałabym jakiś z górnej półki, ale pojęcia nie wiem który to wielki uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 26 paź 2015, 9:23     (ostatnio zmieniony przez autora 26 paź 2015, 12:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli macie problem z wyborem dobrego eyelinera, to musisz przetestować ten http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/oczy/eyelinery/colossal-kajal.aspx Nie rozczarujecie się, jestem tego pewna.
    Cytuj
  • Julczita 27 paź 2015, 14:53
    A ja polecam Lovely eyeliner. Jak dla mnie najlepszy.
    konkretnie ten. Mój mistrz uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Farba do ombre