Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Tanie i dobre Kosmetyki Naturalne / Ekologiczne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie i dobre Kosmetyki Naturalne / Ekologiczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Flawina 19 sie 2012, 19:02
    Z tanich i bardzo dobrych kosmetyków eko to znam beECO firmy Flos-Lek. Sa naprawde bardzo dobre
    Cytuj
  • zylek 28 wrz 2012, 9:44
    Radzę również przetestować kosmetyki skincode - są niemniej wartościowe ;-)
    Cytuj
  • Kor25 29 wrz 2012, 0:07
    A ja lubię Białego jelenia - całą serięuśmiech
    Cytuj
  • katryn 1 paź 2012, 23:56
    Biały jeleń to klasyka uśmiech
    ja lubię sama sobie zrobić maseczkę czy płukankę do włosów, a najbardziej lubię takie "kosmetyki", które są częściowo do jedzenia uśmiech , np. miód na usta, ogórek (nacieram się skórką tuż po obraniu, jak babcia). No i jestem uzależniona od kremu absolute organic (z organic), jest stosunkowo tani (dwadzieścia parę), ma krótki skład, nie uczula, a moja skóra jest po nim wspaniała.
    Cytuj
  • alako 22 paź 2012, 23:41
    ja zawsze podczas gotowania czymś sobie twarz posmaruję wielki uśmiech
    i czytam, zawsze, skład kosmetyków, które kupuję.
    Cytuj
  • silvermb 30 paź 2012, 23:08
    Ja też polecam Absolute Organic] - bardzo dobre składy w przystępnych cenach,
    Fajne są też kosmetyki BeSave - zwłaszcza w promocyjnych cenach uśmiech
    No i oczywiście Born to Bio - moje ulubione żele pod prysznic i aktualnie testowane bio olejki w małych butelkach 50 ml
    Cytuj
  • Sylwiax 12 lis 2012, 12:58
    Chciałabym polecić kosmetyki apteczne i wyłącznie naturalne, są to produkty australijskie na bazie olejku drzewa herbacianego i są fenomenalne uśmiech moje nowe odkrycie! Testuję różne serie, sprawdziłam już do cery trądzikowej, z serii Australia, Aloes i Apteka Franciszkańska. Można kupić je w internecie za rozsądną cenę. Polecam!
    Cytuj
  • katalogmix 16 lis 2012, 13:15     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lis 2012, 13:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja natomiast jakiś czas temu odkryłem serię Biotherm. Od razu czuć, że naturalne składniki, bo skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Do zakupu zachęca także atrakcyjna cena.
    Cytuj
  • zuziak1 16 sty 2013, 19:09
    Ja mogę polecić sklep z kosmetykami naturalnymi MyOrganic Od dawna tam kupuję, mają najlepszy wybór kosmetyków ekologicznych takich firm jak: Coslys, BeSAVE, Lavera czy Eco Cosmetics.
    Ceny też maja niewygórowane i tania wysyłkę - warto zajrzeć.
    Cytuj
  • Czakalaka 19 sty 2013, 0:25
    A ja polecam kosmetyki z firmy Gal na bazie naturalnych składników. Moim numerem jeden jest ODŻYWKA KERATYNOWA do pielęgnacji paznokci, brwi i rzęs. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi i wspomaga regenerację włosów i płytki paznokci. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze i wolniej narastają. Właściwa i regularna pielęgnacja brwi i rzęs powoduje, że stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum