Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ubrania dziecięce

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubrania dziecięce

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • zylek 19 lis 2012, 12:16
    Czy widzieliście może gdziekolwiek tańsze ubrania dziecięce Mariquita niż pod tym linkiem?
    Szukam wyłącznie ciuchów tej marki. Będziemy wdzięczni za jakieś informacje...
    Cytuj
  • just12345 13 sty 2015, 15:24
    Ja ubrania dla mych pociech kupuję na stronie allinside.pl. Ubranka są ładne i dobrze zrobione, a przede wszsytkim tanie
    Cytuj
  • koonik 14 sty 2015, 0:06
    Strona wydaje się bardzo w porządku. Ja jeszcze odkupuję często od znajomych po prostuuśmiech
    Cytuj
  • Glinka 15 kwi 2015, 17:33     (ostatnio zmieniony przez autora 18 kwi 2015, 11:08, w całości zmieniany 2 razy)
    U mnie dzieci mają tylko i wyłącznie nowe ubranka. Nie kupujemy używanych, ponieważ te nowe często można kupić w promocji. Kilka dni temu trafiłam na śliczne sukienki dla dziewczynek na wesele w Piccolino i nie mogłam oprzeć się okazji. Kupiłam córeczce dwie sukienki przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 17 kwi 2015, 12:41
    Ale słodkie! Szkoda, że nam takie sukienki nie są potrzebne w najbliższym czasie.
    Cytuj
  • kieta 20 kwi 2015, 13:37     (ostatnio zmieniony przez autora 8 maj 2015, 15:52, w całości zmieniany 2 razy)
    Teraz w modzie jest też kratka i pepitka i są takie kolekcje też w sklepach. Przeczytaj sobie ten artykuł http://baan.pl/ubieramy-dzieci-w-pepitke może złapiesz trochę inspiracji na modę dziecięcą. Są też zdjęcia to od razu dziecku pokażesz czy mu się podoba.
    Cytuj
  • sylwia4012 27 kwi 2015, 10:31
    Fajne ubranka dla dzieci sią też tu : [url=https://kidsmob.pl/ubrania]Ubrania dla dzieci Kids Mob[/url] Jest to na pewno coś innego niż te dostępne w galeriach itp. Myślę, że teraz na czasie uśmiech Są to ubranka nadające się też na prezenty i można je powiązać z hobby dziecka uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Czy to bulimia?