Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 31 mar 2015, 19:51
    Cześć wszystkim...... ja miesiąc przeszedł procedurę absolutnie bezboleśnie i szybko, a w zeszłym tygodniu był na weselu i mi wybiły dwa przednich zęba.... no powiedzcie czy jest sprawiedliwość na świecie ???
    Cytuj
  • GrzegorzT 10 kwi 2015, 15:21
    Cześć,

    jeżeli wybielanie zębów to tylko u dobrego stomatologa,
    powinien się tym zająć fachowiec,
    jeżeli ktoś byłby zainteresowany dobrym stomatologiem oraz metodą [url=http://]wybielanie Akceleratorem BeyondDent POLUS [/url] to polecam stomatologa w Olsztynie.
    Cytuj
  • nina_ky 12 kwi 2015, 17:05
    Też wydaję mi się, że powinniśmy się z tym udać do dobrego stomatologa niż szukać różnych sposobów na własną rękę.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 13 kwi 2015, 8:02
    Ja właśnie umówiłam się na takie [url=http://]wybielanie zębów Kraków[/url] i jestem ciekawa czy to faktycznie daje efekty? nie osłabia to szkliwa za bardzo?
    Cytuj
  • pistacja 13 kwi 2015, 14:47
    Szczerze mówiąc nie wiem. Zapytaj swojego dentysty i daj znać, jak już będziesz po.
    Cytuj
  • Swojezdanie 29 kwi 2015, 21:41
    Też jestem bardzo ciekawa. Ja sama wielokrotnie zastanawiałam się nad wybielaniem zębów, ale trochę się boję.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 26 maj 2015, 7:52     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2015, 10:08, w całości zmieniany 2 razy)
    Ale czego sie boisz? Tego,że będziesz miała białe zęby?

    Wybielanie zębów zupełnie nie boli a efekt jest bardzo dobry. Pamiętam,że sama po zabiegu nie byłam w stanie przestać sie do siebie uśmiechać, tak mi się zęby podobały.
    Wybielałam w Warszawie ( konkretnie w Soldencie: http://soldent.pl/ ) - efekt super. MOze nie jest to takie tanie ale jak na przykład wykonywałam to prawie rok temu i efekt dalej się utrzymuje. Natomiast nie polecam wszystkich past i innych domowych sposobów.To jedynie strata kasy. Wypróbowałam wiele z nich i efekt jest bardzo średni.
    Cytuj
  • patix 1 cze 2015, 12:27
    ja wybielałam u siebie w Zielonej Górze – dr Henschke zrobiła mi takie piękne ząbki, są czyściutkie w końcu, żadnych osadów z kawy (piję na hektolitry...) przyznam że prez pierwsze 2-3 dni były zdecydowanie bardziej wrażliwsze na gorące napoje albo lody ale po tygodniu jest już że tak powiem "luxusowo" uśmiech zdecydowanie polecam wszystkim taki zabieg – poprawia samopoczucie przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 16 wrz 2015, 7:47
    Dobra pasta, systematyczna pielęgnacja - to pomaga, a nie żadne cudowne metody. Rezygnujcie z kawy, fajek, częstego picia wina - zobaczcie że już takimi podstawami mocno sobie te zęby odmiencie.
    Cytuj
  • Krzul90 17 wrz 2015, 9:44
    30 zł kosztują paski wybielające na allegro. Zdrowo, tanio czego chcieć więcej
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum