Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zakupoholizm, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupoholizm

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kasiuniaa 26 lis 2014, 14:13
    Ja chyba najbardziej jestem uzależniona od kupowania nowych butówuśmiech ostatnio znalazłam takie świetne kozaki zamszowe coś jak te czarne na słupku i po prostu musiałam je zamówićuśmiech
    Cytuj
  • martyniana 28 lis 2014, 11:56
    Ja przystopowałam dopiero jak natrafiłam na ten sklep.
    Mają tam świetne zamienniki oryginałów za o wiele mniejsze pieniądze niż w sklepach, no a na zamówioną rzecz trzeba poczekać jakieś 8 tygodni- bo tyle trwa transport z Chin.
    Trzeba w ten sposób dobrze zakupy przemyśleć no i swoje odczekać, ale też w ten sposób bardziej się cieszę z zakupionych rzeczy :-)
    Cytuj
  • pistacja 28 lis 2014, 12:11     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2014, 13:59, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja jestem dosyć kontrolowaną zakupoholiczką. Bardzo lubię na przykład [url=http://domodi.pl/marki_mango/odziez/odziez-damska/sukienki]odzież Mango[/url], więc raczej nie udaje mi się wyjść z tego sklepu z pustymi rękami. Wiem jednak ile mogę wydać i nie szastam pieniędzmi ponad stan, co traktuję zresztą za swoją zaletę przymrużenie oka
    Cytuj
  • koonik 29 lis 2014, 0:16
    Jak ktoś ma za co, to może w to wpaść. Biedny raczej nie ma takiej możliwości
    Cytuj
  • Swojezdanie 30 lis 2014, 15:24
    Ja też jestem w pewnym sensie zakupoholiczką, bo lubię zakupy i sprawia mi przyjemność ich robienie. Żeby się kontrolować przestałam chodzić do sklepów stacjonarnych, a zaczęłam kupować przez internet. Wtedy mam więcej czasu na zastanowienie. Mój ostatni zakup to używana sukienka top secret. Najpiękniejsza jaką do tej pory widziałam. Żeby ją kupić zrezygnowałam z nowej pary spodni. Dawniej kupiłabym jedno i drugie.
    Cytuj
  • Meggi85 30 lis 2014, 23:46
    Nie czuję się zakupoholiczką, ale jak wchodzę w takie miejsca jak PierreRiu to... od razu mam ochotę kupować. Ostatnio skusiłam się i jestem szczęściwą posiadaczką genialnych botków Ralph Lauren w cenie nieporównywalnie niższej niż sklepowa. Do tego dostałam certyfikat autentyczności. Moge powiedzieć, że z dumą w nich chodzę i cieszy mnie każdy krok. przymrużenie oka
    Cytuj
  • paulinkaaa2 9 gru 2014, 9:04
    Mnie się strasznie podobają zakupy i szukanie sukni ślubnej jest dużym wyzwaniem. Ale chyba poszukam czegoś w salonie
    Cytuj
  • pistacja 9 gru 2014, 9:26
    Zakup sukni ślubnej to pewnie ogromna radość dla przyszłej panny młodej, więc wcale mnie to nie dziwi uśmiech
    Cytuj
  • marysia8383 16 gru 2014, 23:09
    Ja na szczęście nie jestem zakupoholiczką. Zazwyczaj kupuję jak już jest taka konieczność i przydałoby się odświeżyć garderobę. Wtedy zazwyczaj sięgam do internetu bo nie lubię tułać się po centrum handlowym. Staram się też wybierać sklepy, gdzie ceny nie są duże. Raczej racjonalnie podchodzę do tematu zakupów. Ale faktem jest, że znam dziewczyny które maja spory z tym tematem problem i nie widziałam by któraś z nich szukała jakiś grup wsparcia. A może faktycznie powinny.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 5 sty 2015, 8:26     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sty 2015, 8:28, w całości zmieniany 2 razy)
    A zdarza wam się np. odwiedzić jakis sklep online i coś kupić?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Na co tran?
Następna: Maść końska