Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Żele intymne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Żele intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • julitta 19 sie 2012, 21:52
    Jakie żele nawilżające możecie polecić? mam skłonności do podrażnień, co chwila to jakaś infekcja i testowałam już chyba wszystko. Co mnie nie uczula to i nie nawilża, szukam czegoś już z wyższej półki, sprawdzonego najlepiej.
    Cytuj
  • alka7 20 sie 2012, 0:21
    A pytałaś jakiegoś specjalisty?Chodzi Ci o jakiś konkretny rodzaj żelu,do jakiegoś miejsca na ciele?Bo żeli jest wiele,przede wszystkim nawilżającychprzymrużenie oka
    Cytuj
  • marakujka 20 sie 2012, 10:46
    hmm, no chyba głównie chodzi o żele intymneuśmiech w sklepach i aptekach teraz jest pełno takich żeli. Pewnie nie wszystkie wypróbowałaś bo większość jest mało znana, a nie zmienia faktu, że są dobre. Skoro mówisz o ciągłych podrażnieniach to potrzebujesz taki, który nie będzie po chwili wysychał, a utrzyma nawilżenie stale.
    Cytuj
  • Biedrona 20 sie 2012, 16:15
    Popytaj w aptekach, obecnie na rynku jest duży wybór takich żeli. Dla mnie najlepsza okazała się zwykła oliwka dla dzieci, ale wcześniej próbowałam różne żele, jednak tylko oliwka okazała sie dla mnie skuteczna.
    Cytuj
  • Czakalaka 21 sie 2012, 22:20
    Jest w aptece dostępny taki żel pre-seed, który jest na bazie wody, jest wyjątkowo delikatny, bezzapachowy i nie podrażnia. A poza tym może okazać się pomocny przy staraniach o dziecko, bo zapewnia optymalne środowisko dla plemników.
    Cytuj
  • Gumilek 21 wrz 2012, 20:40
    Z wyższej półki i naprawdę dobre, choć drogie, są żele Swede Global Bodyjam. Są zrobione na podstawie wody i bardzo bardzo rzadko uczulają. Może spróbuj...
    Cytuj
  • VictoriaB 24 wrz 2012, 10:22
    Ja ostatnio zwracam szczególną uwagę na to by zele nie zawierały SLS - czyli detergentu dodawanego do kosmetyków myjących, nie jest on przyjazny, a raczej niezdrowy dla naszej skóry.
    Cytuj
  • Aquarella 24 wrz 2012, 13:10
    Mój typ to emulsja Lactacyd - używam od dłuższego czasu i nie zamienię na żaden inny środek.
    Cytuj
  • Kor25 29 wrz 2012, 0:17
    Biały jeleń albo AA oba są świetne i nie są drogie.
    Cytuj
  • elena_sem 1 paź 2012, 11:36
    Żel łagodzący Oriflame i Lactacyd.

    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Depilacja nitką