Favore.plForumPozostałe tematy

Bielizna kupowana przez internet?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bielizna kupowana przez internet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Jana1 6 mar 2013, 13:46
    Ktoś z Was miał okazję już kupować bieliznę przez internet? Ja ostatnio z tego wszystkiego zdecydowałam się na besame podwiązki (link jak kogoś interesuje), bo bałam się, że jak wybiorę jakiś komplet czy inną część bielizny, to po prostu nie będzie na mnie pasować.
    Jaki macie sposób, żeby kupić tak, żeby rozmiar pasował?
    Cytuj
  • sonique321 8 mar 2013, 14:31
    Kilka razy zdarzyło mi się, kupowałam jednak taką bliznę, którą mogłam najpierw przymierzyć i sprawdzić jej rozmiarówkę, a dopiero potem szukałam jej na różnych serwisach ogłoszeniowych i sklepach internetowych.
    Cytuj
  • pistacja 8 mar 2013, 14:53     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 14:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Przez internet kupuję jedynie bieliznę z Twin Lingerie. Mam tam sprawdzoną rozmiarówkę, znam jakość ich produktów i mogę kupować niemal w ciemno.
    Cytuj
  • endriu109 18 mar 2013, 11:25
    W sklepach internetowych bielizna jest często tańsza, aniżeli w klasycznych sklepach, jeśli tylko kupujesz więcej z pewnością zakup online będzie dobrym rozwiązaniem i opłacalnym, przy mniejszych zamówieniach faktycznie niskie ceny nie zrekompensują kosztów przesyłki.
    Cytuj
  • malinkka 18 mar 2013, 18:24
    ja kupowałam kilkakrotnie bieliznę na zakupach grupowych. Konkretnie to na Gruperze i w formie bonu do wykorzystania w sklepie z bielizną. Podobają mi się tego typu oferty- wybieram co chcę i cieszę się zakupami w atrakcyjnej cenie
    Cytuj
  • elflako 19 mar 2013, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Kupuję bardzo dużo rzeczy przez internet, takich jak sprzęt elektroniczny, obuwie. Ale jedno trzeba powiedzieć, że bielizny NIGDY nie kupię przez internet. To już trzeba kupić w tradycyjnych sklepach. Takie jest przynajmniej moje zdanie.


    Cytuj
  • pati09 20 mar 2013, 23:23
    Ja robię podobnie jak "malinkka". Kupuję kupony rabatowe, które następnie wykorzystuje w sklepie. Cena jest o wiele niższa, a mogę sobie wszystko poprzeglądać i dopiero kupić.
    Cytuj
  • Kasandra2013 26 wrz 2013, 15:07
    Ja ze względu na brak czasu często wybieram zakupy przez internet.
    W internecie możemy dostać już praktycznie wszystko od bielizny po książki, a kończąc na dekoracjach dla domu takich jak[url=http://] firanki i zasłonki[/url]. Wiem, że fajnie zobaczyć w rzeczywistości produkty, ale nie każdy ma na to czas.
    Cytuj
  • erykit 19 lis 2013, 14:00
    Ja w tym tygodniu po raz pierwszy zamówiłem komplet bielizny przez internet - przejrzałem setki sklepów internetowych ale bielizna najbardziej podobała mi się w tym miejscu. Żona ma urodziny w przyszłym tygodniu i zamierzam podarować jej komplet - koszulkę z majteczkami.
    Komplet który przyszedł bardzo mi się spodobał, wysokiej jakości a nie kosztował dużo. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę w nim żonę przymrużenie oka Myślę, że powinna być zadowolona ponieważ bardzo lubi takie seksowne dodatki.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: slubny prezent