Favore.plForumPozostałe tematy

Slubny prezent

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Slubny prezent

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Flavi 4 mar 2013, 21:46     (ostatnio zmieniony przez autora 7 mar 2013, 15:31, w całości zmieniany 1 raz)

    Zoatalam zaproszona na wesele,
    Prosze mi podpowiedziec, ile aktualnie przeznacza sie na prezent slubny od chrzestnych.














    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 14:43     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    tak na prawdę wszystko zależy od tego co chcesz młodej parze sprawić, ale w rzeczywistości to chyba lepiej dać kasę, a tutaj już masz spore pole do popisu, myślę, ze jak dla chrześniaka to tak od 700 zł w nieskończoność...w zależności jakie masz możliwości finansowe
    Cytuj
  • gulku 7 mar 2013, 9:05
    Jeśli możesz to zedytuj swój post, bo jest on praktycznie niemożliwy do przeczytania, a tym bardziej do zrozumienia.

    Cytuj
  • malinkka 8 mar 2013, 11:26
    Ja równiez jestem za gotówką ale pomyślałabym jeszcze o jakimś drobiazgu dołączonym do koperty. Ja ostatnio kupiłam swoim znajomym fotoobraz z okazji ich ślubu i byli zachwyceni. Fotoobraz zamówiłam na Gruperze, także przy tym zaoszędziłam jeszcze trochę uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 mar 2013, 14:34
    Z tego co się orientuję przeważnie ludzie dają tak, żeby starczyło na tzw. "talerzyk" czyli w granicach 300/400 złotych od pary, wydaje mi się, że jako chrzestny powinieneś dorzucić coś ekstra, czyli podwoić tą kwotę.
    Cytuj
  • pistacja 8 mar 2013, 14:49     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 14:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Z tego co wiem chrzestni, w zależności od zasobów własnego portfela dają od około 800zł wzwyż. Taką najbardziej popularną kwotą jest chyba 1000zł.
    Cytuj
  • sylwia4012 18 sty 2014, 19:54
    Skoro jesteś chrzestną to warto by było zamiast pieniędzy podarować młodej parze coś co będzie im przypominało o tobie. W moich rejonach chrzestni dają 1000-1500 zł, ale ja osobiście wolałabym dostać jakiś prezent. A za taką kwotę można coś na prawdę fajnego kupić, chociażby jakąś porcelanę czy zastawę stołową tutaj masz link z takimi rzeczami
    Cytuj
  • nina_ky 19 sty 2014, 21:32
    Optymalna kwota to 800-1000 ale oczywiście wszystko zależy od zasobności Twojego portfela
    Cytuj
  • blotka 18 mar 2024, 11:57
    A moze jakis voucher na pobyt w spa bylby dobrym pomyslem ? Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju ma ciekawe oferty do wyboru. Warto sobie zerknac na ich strone. Dodatkowo mają świetne jedzenie, smak tradycji polskiej kuchni i europejskiej kuchni w jednym
    Cytuj
  • nowa_kamila 27 sie 2024, 18:30
    Jeśli poszukujesz miejsca które posiada w swojej ofercie dewocjonalia to jednym z profesjonalnych sklepów jest https://www.sacrum.pl/category/lichtarze-podstawy-pod-paschal
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Tele- praca