Favore.plForumPozostałe tematy

Coś na kaszel, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś na kaszel

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 10  
  • pistacja 22 paź 2013, 14:30
    Poproś o radę panią w aptece. Pewnie dobry będzie jakiś syrop uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 23 paź 2013, 14:40
    No właśnie Bronchosol mi poradziła. Wzięłam go na próbę i to co na pewno zauważyłam to lepsze odkrztuszanie, ale też i lżej mi się oddycha. Nie mam takich ciężkich duszzności.
    Cytuj
  • Niepelka 24 paź 2013, 8:21
    Najlepiej to jakiś syrop, pani w aptece z pewnością coś doradzi no i nie ma też co przepłacać bo one wszystkie podobnie działają
    Cytuj
  • cookie138 27 paź 2013, 12:43     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 10:05, w całości zmieniany 2 razy)
    Aby przeciwdziałać infekcją czasem wystarczy po prostu zdrowo żyć uprawiać sport, dobrze się odżywiać itd. przynajmniej tak wyczytałem na mamchorobe.pl
    Cytuj
  • jarzebina 27 paź 2013, 18:08
    U nas też Bronchosol działa na mokry kaszel, zarówno u dziecka, jak i u nas. Wcześniej kupowałam inne syropy, ale młodemu nie podchodził smak, a ten lubi. Poza tym jeden syrop dla całej rodziny to oszczędność pieniędzy i miejsca w apteczce przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 27 paź 2013, 22:55
    No pewnie. Ja już wiem, że następnym razem wezmę tę większą pojemność, bo to zdecydowanie bardziej opłacalne.
    Cytuj
  • jarzebina 30 paź 2013, 11:29
    Cenowo też się opłaca, bo duża butelka to 15-16 zł, a mała 9 zł.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 paź 2013, 22:21
    Dobra cena biorąc pod uwagę, że to 200 ml uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 1 lis 2013, 21:37
    A ja zawsze robię sama syrop z cebuli, czosnku, cytryny i miodu przymrużenie oka pomaga a na pewno jest zdrowszy. Ma tylko niestety krótszy termin spożycia. Poza tym nalewka z czubków sosen też robi dobrze na gardło, kaszel oraz działa rozgrzewająco.
    Cytuj
  • faworytowy 4 lis 2013, 12:18
    Ja jeśli nie idę do lekarza, udaję się do pobliskiej apteki i tam farmaceutka zawsze doradzi mi co będzie dla mnie najlepsze: Ale dobrze na noc zagrzać mleko z masłem i czosnkiem , lub herbatę z sokiem malinowym,czy posmarować klatkę piersiową w okolicach oskrzeli czymś rozgrzewającym,ale też zakupionym w aptece. Można także zrobić sobie samemu syrop z cebuli i cukru. Można także jeszcze bez porady aptekarza samemu kupić "Flavamed",lub "Mucosolvan",ewentualnie "Pneumolan",czy "Stodal".
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum