Favore.plForumPozostałe tematy

Dzbanki do filtrowania wody

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dzbanki do filtrowania wody

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • klikor 7 maj 2013, 10:16
    Teraz dużo się tego widzi, jakieś gratisy do agd itp. i się zastanawiam czy duże znaczenie ma taka oczyszczana woda, jak to wychodzi finansowo, eksploatacja tych filtrów i czy taką wodę po oczyszczeniu można pić bez wcześniejszego przegotowania?
    Cytuj
  • aniechto 7 maj 2013, 14:12
    Kamienia nie ma w czajniku, herbata w szklance wygląda i smakuje bardzo dobrze. Moim zdaniem to duża oszczędność, tym bardziej, że dużo piliśmy wody niegazowanej butelkowanej. Jedynie duży jednorazowy koszt przy zakupie dzbanka, ale odkąd mamy [url=http://]dzbanek brita[/url] nie kupuję zgrzewek wody mineralnej, bo woda z dzbanka nadaje się do bezpośredniego spożycia i smakuje jak te butelkowe. I choć trzeba zmieniać filtry, to i tak taniej to wychodzi w moim przypadku niż woda butelkowana, co taki filtr przerabia od 100 do 150l.
    Cytuj
  • Sukcesywna 7 maj 2013, 16:15
    Dzbanki to już przeżytek. Komu by się chciało na okrągło uzupełniać wodę w dzbanku, czekać aż się przefiltruje i cały czas wymieniać wkłady. Teraz liczą się filtry szafkowe. Nowością na Polskim rynku jest filtr FT-Line - filtry z ultrafiltracją.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:55
    Muszę się zainteresować wszystkimi tymi filtrami. Całkiem fajna sprawa, więc chyba warto wybrać jakąś najbardziej odpowiednią dla siebie opcję.
    Cytuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:34
    Sukcesywna napisał:Dzbanki to już przeżytek. Komu by się chciało na okrągło uzupełniać wodę w dzbanku, czekać aż się przefiltruje i cały czas wymieniać wkłady. Teraz liczą się filtry szafkowe. Nowością na Polskim rynku jest filtr FT-Line - filtry z ultrafiltracją.
    Co to są filtry szafkowe?
    Cytuj
  • basker 17 lip 2013, 13:17
    Nie mam zielonego pojęcia co to są filtry szafkowe ja używam również dzbankowych i ze swojej srony mogę polecić filtry wody zelmer bo mają tanie wkłady i równie wydajne jak inni.
    Cytuj
  • boa 26 wrz 2013, 14:32
    Nie wiem jak inne ale ja mam [url=http://]dzbanek filtrujący electrolux[/url] ze wskaźnikiem zużycia filtra i pokazuje ile jeszcze pozostało do kolejnej wymiany. To bardzo wygodna opcja a tak jak patrzę to cenowo wszystko wychodzi podobnie. W sklepie rzadko kupujemy wodę butelkowaną od kiedy mamy dzbanek i da się zaoszczędzić na tym na pewno.
    Cytuj
  • pistacja 7 kwi 2015, 8:48
    Odświeżam temat, bo sama szykuję się właśnie do zakupu tego typu dzbanka. Możecie podpowiedzieć, co warto aktualnie wziąć pod uwagę? Jestem w tej kwestii zupełnie zielona, więc będę wdzięczna za każdą wskazówkę uśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 7 kwi 2015, 15:16     (ostatnio zmieniony przez autora 13 kwi 2015, 12:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Przed zakupem mojego dzbanka po prostu porównywałam różne oferty i specyfikacje - teraz pewnie pojawiło się wiele nowych produktów, więc nie jestem na "czasie". Jedyne o czym muszę pamiętać to kupowanie [url=http://www.bricomiechow.pl/filtr-do-dzbanka-dafi-classic.html]filtrów do dzbanka[/url] - wymiany samego dzbanka póki co nie przewiduję, ponieważ ten co mam się doskonale sprawdza.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum