Favore.plForumPozostałe tematy

Ferie zimowe 2015

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ferie zimowe 2015

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • Masa 11 sty 2015, 15:56
    Ktos ma już jakies plany na tegoroczne ferie zimowe? Jakiś wyjazd? A może spędzacie w domku na spokojnie? Zapraszam do dyskusji.
    Cytuj
  • Petrova 14 sty 2015, 16:30
    Dobre pytanie. Z jednej strony chciałby człowiek takie ferie spędzić "na zimowo", a z drugiej chętnie by się gdzieś dogrzał na słoneczku. Osobiście bardziej się skłaniam ku opcji drugiej, ale jeszcze nie mam konkretnego pomysłu, bo nie jestem pewna czy urlop w lutym czy w marcu a Ty?
    Cytuj
  • Nemuri99 15 sty 2015, 0:13
    Jak jak zwykle jadę w góry uśmiech
    Cytuj
  • webartczyk 15 sty 2015, 12:29
    A ja w tym roku wyjątkowo jadę nad morze. Zawsze na ferie góry i góry. Mam nadzieję, że będzie wystrzałowo wielki uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 15 sty 2015, 23:17
    Ja nie przepadam za zimą. Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie dostanę urlop, ale powoli przeglądam co tam Itaka wrzuca do oferty i mam nadzieję, że znajdę jakieś niedrogie słoneczko na luty. uśmiech
    Cytuj
  • dakubala 17 sty 2015, 11:12
    Ja też nie przepadam za zimą. A szczególnie za śniegiem. W tym roku wybieram się do Turcji wielki uśmiech
    Cytuj
  • kotek020 19 sty 2015, 22:25
    Ja rozglądam się za ofertami na narty do Włoch tylko nie wiem jakie biuro podróży wybrać aby było pewne. Może ktoś coś poleciuśmiech
    Cytuj
  • Daria05 20 sty 2015, 11:19
    MartynKa79 napisał:Ja nie przepadam za zimą. Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie dostanę urlop, ale powoli przeglądam co tam Itaka wrzuca do oferty i mam nadzieję, że znajdę jakieś niedrogie słoneczko na luty. uśmiech
    Jaką zimą? W Polsce nie ma zimy wielki uśmiech
    Spokojnie znajdziesz coś na zimowej wyprzedaży lub "lastach".
    Cytuj
  • kotek020 20 sty 2015, 13:29
    No w tym roku to zimy w Polsce nie ma uśmiech i ciężko wybrać się na narty dlatego myślę o jakimś wyjeździe do Włoch uśmiech
    Cytuj
  • goplaneczka 26 sty 2015, 17:39
    są też oferie półkoloni, np w Poznaniu - myślę, że inne miasta też oferują podobne opcje uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum