FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • faworytowy 26 lut 2013, 10:16
    Może troszkę o filmach?. Jakie lubicie oglądać filmy? jaki to jest gatunek? i czy oglądacie w domowym zaciszu, czy chodzicie na filmy do kina?. Co ciekawego ostatnio oglądaliście?.
    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 11:05     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 11:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Czasem lubię obejrzeć film w domowym zaciszu, ale generalnie najczęściej wybieram jednak kino. Ostatnim filmem, który udało mi się obejrzeć byli "Nędznicy". Nie przepadam za musicalami, ale muszę przyznać, że ten był bardzo dobry zarówno muzycznie jak i aktorsko. Myślałam, że zdobędzie Oscara, no ale wybrano jednak "Operację Argo" uśmiech
    Cytuj
  • florence 1 mar 2013, 9:59
    jestem fanką filmów z goslingiem - ostatnie 2 filmy jakie z nim widziałam to DRIVE i BLUE VALENTINE po prostu piękne

    co więcej polecam równiez kino francuskie,np. AMELIA, MIŁOŚĆ NA ŻĄDANIE czy ZESZŁEJ NOCY (czy jakoś tak)
    Cytuj
  • sonique321 1 mar 2013, 15:02
    Oglądam i w domu i w kinach, przeważnie studyjnych. Ostatnio oglądałam Poradnik pozytywnego myślenia i Drogówkę.
    Cytuj
  • faworytowy 4 mar 2013, 10:44
    Super - a co do samego oglądania, niestety wolę zacisze domowe - nikt nie przaszkadza, nie rozmawia, nie je, nie szeleści papierkami. Ale jeśli jest okazja i mam poczucie humoru - wybieram się też i do kina. A jakie lubicie i czy w ogóle oglądacie seriale?Co Wam przypadło do gustu? Bo trzeba zauważyć, że troszkę tych seriali w telewizji leci. Może też będziemy w paru słowach opisywać dany film, czy serial, który obejrzeliśmy?.Będziemy opisywali nasze wrażenia, nasze plusy i minusy obejrzanego filmu?. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • pistacja 4 mar 2013, 14:28     (ostatnio zmieniony przez autora 4 mar 2013, 14:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Moja lista seriali jest dosyć długa. Aktualnie czekam np. na Grę o tron. Poza tym oglądam również Suits, How I Met You Mother, Big Bang Theory, Scrubs, The Community i wiele więcej uśmiech

    Pomysł z opisywaniem obejrzanych filmów bardzo mi się podoba, ale w moim przypadku będzie to tylko kilka zdań, nie umiem się jakoś specjalnie rozpisywać na ten temat uśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 18 mar 2013, 10:11
    Metoda bardzo dobra, będziemy wiedzieli o czym dany film był. Jeśli o mnie chodzi uwielbiam filmy z Melem Gibsonem ewentualnie Brusem Willisem.Lubię filmy akcji,przygodowe, kryminały, horrory,sensacyjne.Nie tak dawno obejrzałem po raz któryś film z Sylvestrem Stallone "Stój,bo mamuśka strzela" - sierżant Bomowski (w tej roli Stallone) wyjeżdża z rodzinnego domu,chcąc uwolnić się od nadopiekuńczej mamuśki.Zatrudnia się w policji w Los Angeles. Któregoś dnia niespodziewanie z niezapowiedzianą wizytą zjawia się mamusia, staje się świadkiem zbrobni i zostaje wmieszana w policyjne śledztwo.Wszędzie jej pełno,do wszystkiego sią wtrąca,a tym samym ściąga i na siebie i na syna wielkie niebezpieczeństwo.
    Cytuj
  • jakolewa 18 mar 2013, 10:45
    Ja przede wszystkim lubię takich, w których trzeba pomyśleć samemu i zwracać uwagę na małe detale. Takim filmem, który mogę oglądać przez cały czas jest Dziewczyna z tatuażem czy Skazani na Shawsank.

    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:56     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Uwielbiam Skazanych na Shawshank, to jeden z lepszych filmów, jakie widziałam. Dziewczyna z tatuażem też zresztą była dobra, ale bardziej podobała mi się jednak książka.
    Cytuj
  • faworytowy 16 kwi 2013, 9:19
    A co myślicie o filmach w których grają Bruce Willis, czy Mel Gibson? Ja np lubię filmy z ich udziałem. Innymi słowy lubię filmy akcji, np "Szklana pułapka" mogę to też być i komedie jak np "Ptaszek na uwięzi".
    Cytuj
1 2 3 4 z 4