Favore.plForumPozostałe tematy

Jak skompletować ubrania przed zakupem?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak skompletować ubrania przed zakupem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Jana1 11 mar 2013, 13:53
    Zastanawiam się jak przed wiosennymi zakupami zrobić taką niby-listę co właściwie chciałabym kupić. Znalazłam jedną stronę gdzie są gotowe modne zestawy ubrań i samemu też można je tworzyć, ale może ktoś jest w stanie powiedzieć mi co też tej wiosny koniecznie powinno znaleźć się w garderobie każdej kobiety?
    Cytuj
  • Swojezdanie 13 mar 2013, 9:31     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 9:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Na pewno modne będą rzeczy pastelowe: miętowe, cytrynowe, błękitne, bladoróżowe, brzoskwiniowe. Warto postawić na zwiewne tkaniny oraz na gęste koronki. Modne będą ciuchy posiadające drobne wstawki z eko-skóry.
    Cytuj
  • hasanna 13 mar 2013, 15:50     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 15:50, w całości zmieniany 1 raz)
    ja byłam ostatnio na zakupach i z tego co zauważyłam to modne są zarówno pastele jak i żywe kolory, więc nie ma za bardzo reguły, na pewno dalej ćwieki są modne, bo bardzo dużo ich się pojawia na ubraniach, butach i torebkach
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 10:21     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 10:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Z tego, co czytuję w gazetach modowych, na topie będą pastele, neony, ćwieki, skóra i dżins. Różnorodność jest tak spora, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a kompletując garderobę nie powinnaś mieć większych problemów.
    Cytuj
  • zuziagola 31 maj 2015, 10:37
    Ja uważam, że najlepiej jest stawiać na ponadczasową elegancję. Marki takie jak Bialcon [url=http://bialcon.pl/]http://bialcon.pl/ [/url] mają ubrania stylowe i eleganckie. Bez problemu można zakładać je przez wiele sezonów, bo są nie tylko ponadczasowo eleganckie, ale także bardzo dobrej jakości (to polska marka).
    Cytuj
  • 31 maj 2015, 11:06
    Ja też obstawiałabym przy pastelach, takie delikatne kolory zawsze dobrze wyglądają, pasują na każdą okazję, z każdym towarzystwem.
    Cytuj
  • june45 3 cze 2015, 9:14
    Lista? To zależy od okazji.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: kominek