Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie pieluszki jednorazowe?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie pieluszki jednorazowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • kafara 25 mar 2013, 19:00
    Jakich pieluszek jednorazowych używacie u swoich dzieci? Zwracacie uwagę na cenę czy bardziej na jakość. Ja się przekonałam że nie zawsze to co drogie to dobre.
    Cytuj
  • mamusianaobcasach 12 kwi 2013, 2:01
    Witaj. Ja osobiście polecam pieluszki Greenty, mało rozreklamowane ale ma to swoje ogromne plusy-producent stawia na jakość nie ilość przymrużenie oka Są świetne , super chłonne, zawierają naturalne liście zielonej herbaty, która posiada wiele właściwości oraz niweluje nieprzyjemny zapach. W przystępnej cenie możesz mieć naprawdę świetne pieluszki , które przebijają na głowę te dostępne w sieciówkach. Zachęcam do wypróbowania-ja to uczyniłam i nie żałuję , wiem,że mojemu maluchowi jest w nich dobrze, a ja śpię spokojnie wiedząc,że moje dziecko na następny dzień nie będzie miało piekącej czerwonej pupy, która zdarzała się przy używaniu z innej firmy uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 12 kwi 2013, 12:19
    Jakoś mnie te liście herbaty nie przekonują szczerze mówiąc. Boję się, że mogą uczulać, a mam maluszka z alergią. Jeśli chodzi o pieluszki polecane przeze mnie, to po wielu zmaganiach i próbach, zostałam w końcu przy Bambino Baby Love i póki co naprawdę jestem z nich zadowolona. Nie przeciekają, nie są sztywne, nie uczulają i mają mocne rzepy, co jest nie bez znaczenia kiedy maluch zaczyna raczkować. Jeśli sobie chcecie przetestować, to można je kupić w dwupaku w zwykłej Żabce za niecałe 2 zł, nie ryzykując co zrobić z paczką, jeśli się nie sprawdzą. A jak się sprawdzą, to ja je sobie zamawiam na stronie producenta, z dostawą do domu. Porządne tanie pieluszki. Polecam.
    Cytuj
  • mamusianaobcasach 12 kwi 2013, 16:50
    No właśnie mój też alergik i atopowiec i to są jedyne pieluszki, które nie wywołują problemów u synka uśmiech
    Cytuj
  • migo 12 kwi 2013, 16:51
    Zrezygnowałam z drogich na rzecz pieluszek Bambino. Nie warto przepłacać skoro tańsze mogą być równie dobre. A kupuje je w tesco i stokrotce, ostatnio była promocja za 23,99zł. Ciekawe czy jeszcze jest, może ktoś wie?
    Cytuj
  • kafara 12 kwi 2013, 21:49
    Zainteresowały mnie te pieluszki Bambino Baby love? Ale mam pytanie czy one są takie same jak te wcześniejsze bambino? takie ceratowe? i Grubość.. czy są bardzo grube. Nie lubię takich pieluszek.
    a może ktoś by mi pokazał fotkę.. w necie nic nie widzę.
    Cytuj
  • MartynKa79 15 kwi 2013, 0:15
    Nie, nie kochana! Te pieluszki wróciły po "tuningu" i w niczym nie przypominają tych dawnych. Wykonane są z pełną troską o malucha, mają odpowiednie atesty, a materiał jest taki, że skóra oddycha, więc żadnej ceraty. Co do grubości to absolutnie nie są to wypchane poduchy. Jest mało absorbentu, dodatkowa warstwa pulpy, wszystko to miłe w dotyku i miękkie. Naprawdę komfort dla dziecka i mamy, która nie musi się martwić o podrażnienia. Co do fotki, to spróbuję jutro zrobić i Ci wrzucę, nie ma problemu.
    Cytuj
  • migo 15 kwi 2013, 16:40     (ostatnio zmieniony przez autora 15 kwi 2013, 16:50, w całości zmieniany 2 razy)
    Kafara tak jak MArtyna piszę, zmieniły się bardzo . Dodam tylko od siebie ,że mają falbanki i ściągacz z tyłu. I dopasowują się idealnie do dziecka. Więc nie wahaj się ani chwili.
    Chciałam wstawić Ci fotkę, ale niestety nie mogę. Jak Martynie się nie uda to mogę wysłać Ci na maila.
    Cytuj
  • MartynKa79 22 kwi 2013, 10:12
    Proszę - widok z przodu i tyłu. Widać ściągacz, o którym była mowa http://tinyurl.com/c2xv8o2

    Chwilę to trwało, bo jestem nietechniczna język
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum