Favore.plForumPozostałe tematy

Kredyt hipoteczny dla młodych małżeństw

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt hipoteczny dla młodych małżeństw

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • 19 cze 2013, 16:40
    Jakie kredyt hipoteczny dla młodych małżeństw?
    Czy coś polecacie teraz, kiedy nie ma juz kredytu rodzina na swoim? Pomóżcie...
    Czytałem, na mieszkanie dla młodych że lepiej czekać ten rok na lepsze warunki, prawda to?
    Cytuj
  • musels 20 cze 2013, 11:18
    I z czego później takie małżeństwo ma taki kredyt spłacać ?



    Cytuj
  • charlotte1991 11 sie 2013, 9:24
    nam udało się wziąć kredyt i kupiliśmy mieszkanie w Krakowie. Ale moim zdaniem procedury i wymagania są straszne. Wielu młodych chciałoby mieć swoje własne M, niestety banki tego nie ułatwiają
    Cytuj
  • Fisher 12 sie 2013, 16:20
    Mieć własne mieszkanie to marzenie nie tylko młodego, ale też pewnie i starego. Niestety jest z tym coraz gorzej. Nie każdego na nie stać skrzywienie To jest chyba największy problem tego wszystkiego
    Cytuj
  • Anna_33 23 wrz 2013, 9:35
    Przy braniu kredytu na kupno mieszkania, polecam najpierw dokladnie zapoznanie sie z oferta kredytowa wszystkich bankow, bowiem roznia sie one od siebie - a taki kredyt, to juz sprawa na cale zycie. warto wszystko sprawdzic i skorzystac z [url=http://]kalkulator kredyt gotówkowego[/url], bowiem trzeba pamietac, ze taki kredyt bedziemy splacac pol zyciajęzyk
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:31
    Kredyt hipoteczny, a potem masa długów. Wprost idealny pomysł!
    Cytuj
  • szarlottka 5 lip 2014, 20:54
    Ja tez nie jestem za braniem kredytu hipotecznego ale nie każdy ma wyjście. Mieszkać gdzieś trzeba a patrząc na obecne ceny wynajmu wydaje mi się, że lepiej wziąć kredyt i pieniądze przeznaczyć na raty zamiast na czynsz. Nie ma sensu płacić za coś co nigdy nie będzie Twoje, zwłaszcza gdy masz szansę na kredyt. My mamy odłożone trochę pieniędzy i szukamy mieszkania na Buku.pl, kredyt weżniemy ale gotówkowy bo nie wiele nam brakuje na zakup mieszkania.
    Cytuj
  • Minionka 24 lip 2014, 8:42
    Tak to prawda przy kredytach hipotecznych nie dość że sprawdzają wszystko od podszewki to później ten kredyt ciągnie się latami. Sama nie wiem co byłoby lepsze czy taki kredyt hipoteczny czy może trochę mniejszy gotówkowy. Ale teraz jest już tyle ofert kredytów hipotecznych. I z tego co widziałam to są banki które naprawdę zachęcają.
    Cytuj
  • june45 24 lip 2014, 9:04
    A może najpierw praca dla młodych małżeństw?
    Cytuj
  • derbo 5 cze 2024, 12:54
    Polecam https://prakticer.pl/jak-wybrac-korzystny-kredyt/ dobra opcja.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum