Favore.plForumPozostałe tematy

Kupowanie książek gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupowanie książek gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • melex 17 lis 2011, 12:01
    Hej gdzie zaopatrujecię się w książki, chodzi mi o konkretną e-księgarnie gdzie zamawialiście i macie dobre wrażenia i pozytywny odbiór?
    Cytuj
  • Zosia_Samosia 17 lis 2011, 14:43
    To zależy o jakie książki ci chodzi.
    Ja mam dwie ulubione ksiegarnie wysyłkowe
    empik
    oraz wetblitd czy jak się pisze.

    mam o tyle dobrze, że zamawiam przez net a odbieram w salonie, dzięki temu nie płacę za przesyłkę.
    Cytuj
  • smoke 18 lis 2011, 13:49
    Ja książki kupuję na aukcjach internetowych, zwłaszcza tych z licytacją - można często kupić rzecz naprawdę okazyjnie.
    Cytuj
  • beezy 28 lis 2011, 15:36
    Hej, przeważnie księgarnie osiedlowe, jednak jak szukam czegoś konkretnego i nie mam czasu na chodzenie po księgarniach zamawiam w czytam.pl, z polecenia znajomego i jak najbardziej wszystko ok.
    Cytuj
  • hekate 16 gru 2011, 16:19
    Jeżeli chodzi o ebooki, to najciekawsze książki są na stronie wydawnictwa goneta.net Spodoba się na pewno szczególnie tym, którzy lubią polską literaturę. Ja tam znalazłam sporo pozycji, które naprawdę są godne uwagi.
    Cytuj
  • VictoriaB 11 sty 2012, 17:51     (ostatnio zmieniony przez autora 11 sty 2012, 17:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja kupuję w internetowym empiku zawsze wszystko zgodnie z obietnicami, towar dostarczany szybko, a jesli nie ma mnie w domu to mogę odebrać w najbliższym empiku. Lubie też matras też mają w ofercie odbiór osobisty w księgarni, która jest akurat po drodze z mojej pracy uśmiech . A jesli chcę kupić książkę, której już w księgarni raczej nie ma to wybieram ogłoszenia z używanymi książkami.
    Cytuj
  • rigjan 15 kwi 2012, 20:05
    Kupowanie - albo wymienianie. Najlepsze okazje można wyłowić na Allegro.pl, Finta.pl - czasem na forach. Jeżeli komuś nie przeszkadzają ślady użytkowania, to można zaoszczędzić majątek.
    Cytuj
  • fleszyn 7 sie 2013, 11:29
    Ja znalazłem w sieci ostatnio kupony: dzięki którym będzie można obniżyć zamówienie książek w Empiku nawet o 30 %. przymrużenie oka
    Myślę, że coś sobie w najbliższym czasie tam zamówię.
    Jeśli chodzi o kupno tanich książek wybieram albo antykwariaty albo właśnie Empik - sezonowo można natrafić tam na niezłe promocje. Poza tym słyszałem, że ostatnio otworzyli sieć outletów - może i tam warto byłoby zajrzeć...
    Cytuj
  • HannnaM 14 sie 2013, 15:38
    Najczęściej to www.merlin.pl, czasem korzystam z internetowych stron różnych księgarni.
    Cytuj
  • Borsuk7000 19 wrz 2013, 15:35
    Jeżeli ktoś jest pasjonatem starych, pożółkłych książek czytanych jeszcze przez naszych dziadków, to polecam mu fantastyczny antykwariat ze Szczecina.
    Antykwariat posiada bogatą i ciekawą ofertę książek z różnych okresów, oprócz tego można tam kupić i/lub stare monety i inne zabytkowe przedmioty.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: jakie studia