Favore.plForumPozostałe tematy

Opieka nad grobami

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opieka nad grobami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • zofia56 27 lip 2010, 14:22
    Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy zajmującej się opieką nad grobami?
    Mam kilka dużych grobów w innej miejscowości, zazwyczaj zajmowała się tym moja ciotka, ale niedawno zmarła, natomiast jej dzieci rozjechały się po Polsce i też nie ma na nie co liczyć. Pozostaje mi zamówić taką usługę, albo jeździć tam przynajmniej cztery razy w roku...
    Cytuj
  • freshuser 27 lip 2010, 23:37
    Moja rodzina korzysta, smieszne, ze nawet nie zdawalem sobie sprawy z tego, ze mozna kogos zatrudnic do takiej pracy, dopoki nie znalazlem przypadkowo takiej uslugi na favore, szukajac czegos zupelnie innego. Ale skorzystalem i polecam, u mnie w rodzinie sa glownie starsze osoby, wiec sprzatanie grobow spadloby na mnie, a nie bardzo mam na to czas.
    Cytuj
  • anna49 28 lip 2010, 10:01
    Ja też polecam skorzystać z takiej usługi. To bardzo praktyczne, zwłaszcza jeśli masz kilka grobów poza miejscem zamieszkania. Dobrze, że ktoś pomyślał i wykonuje taką usługę.
    Cytuj
  • caipirinha 28 lip 2010, 11:04
    A czy ktoś kto wykonuje taką usługę dojeżdża do innych miejscowości? Mam rodzinny grobowiec w małym miasteczku, tam na pewno nie ma takich firm, które się tym zajmują. Myślicie, że będa chcieli dojechać?
    Cytuj
  • kaziu 28 lip 2010, 14:35
    Myślę, że na pewno, chociaż zależy jeszcze jak daleko mieli by jechać. Na favore oferują takie usługi, można zadzwonić i spytać.
    Cytuj
  • freshuser 28 lip 2010, 15:58
    Moje groby też są w małej miejscowości, bez problemu firma dojeżdża, mają półciężarowy samochód, w nim caly potrzebny sprzęt. Z tego co wiem jeżdżą do wielu miejsc, jak mają plan to sobie układają trasę pod siebie.
    Cytuj
  • marcelv 22 kwi 2014, 12:02
    Witam
    Odświeżę temat, bo moim zdaniem dla wielu osób może to być istotny problem. Jakiś czas temu przebywałem poza granicami naszego kraju i zleciłem opiekę nad grobami wyspecjalizowanej firmie. Firmy tego rodzaju można znaleźć w przydatnym serwisie skupiającym firmy działające w branży funeralnej. Jak radzicie sobie z opieką nad grobami czy robicie to sami czy zlecacie innym?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Kiełki