Favore.plForumPozostałe tematy

Kiełki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiełki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • tolina 27 lip 2010, 11:41
    Uwielbiam kiełki język Czy można je hodować w domu? Ktoś ma wprawę?
    Cytuj
  • Bandito 27 lip 2010, 14:52
    No jasne, że można! Kupujesz kiełkownicę, kosztuje to śmieszne pieniądze, a w hipermarketach sa nasiona do kiełkowaniauśmiech
    Jeśli naprawdę je lubisz to nie opłaca sie kupować gotowych kiełków, z których połowe czesto wyrzucam, bo pleśnieją i gniją. A lepiej łatwo i tanio robić sobie świeżutkie kiełki w domuuśmiech
    Cytuj
  • tolina 27 lip 2010, 16:30
    kiełkownica... brzmi profesjonalnie uśmiech Wszędzie można kupić?? W którym miejscu w supermarkecie to znaleźć?
    Cytuj
  • Ruda_hanka 27 lip 2010, 16:36
    To jest bardzo fajna opcja na kiełki - KIEŁKOWNICA to taki wysoki, trzypiętrowy plastikowy pojemnik. Na każdym piętrze wysypujesz nasionka, są specjalne korki do wypuszczania wody, żeby nic nie gniło. Stawiasz ją w ciepłym, ale nie nasłonecznionym miejscu i czekasz zależnie od rodzaju kiełków. Pamiętaj, żeby podlewać w wylewać wodę z dołu, żeby nie gniła...
    Ja kupiłam swoją kiełkownicę w sklepie ze zdrową żywnością i w kiełki też się tam zaopatruję
    Cytuj
  • Bandito 27 lip 2010, 20:57
    Ja za swoją dałem bodaj 20zł w promocji w Tesco czy innej Biedronce. W hipermarketach kupisz też nasiona rzodkiewki, lucerny, mung, ciecierzycy. Ja najbardziej lubię rzodkiewki, ostrawe w smaku, mniamuśmiech
    Cytuj
  • Ruda_hanka 28 lip 2010, 10:03
    Ja widzę, że za swoją trochę przepłaciłam, w porównaniu z Bandito przymrużenie oka Ale i tak nie były to kosmiczne pieniądze. A zakup na lata przymrużenie oka
    Cytuj
  • Bandito 28 lip 2010, 10:13
    Ale może masz lepszy modeluśmiech Po mojej widać trochę, że jest taniaprzymrużenie oka Ale tak naprawdę nie planowałem tego zakupu, a do nabycia skłoniła mnie właśnie owa promocja i jestem bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • Ruda_hanka 28 lip 2010, 14:18
    No nie wiem, czy mam lepszy model przymrużenie oka Przy moim roztrzepaniu nie obyło się bez upadku i małego pęknięcia skrzywienie Ale ogólnie jestem zadowolona. Myślę, że nie ma co przepłacać - to w końcu tylko plastikowe naczynie...
    Cytuj
  • animatorka 28 lip 2010, 14:31
    Ja też z tego korzystam wielki uśmiech Kiełki są świetnym dodatkiem na kanapki i do różnych potraw.
    Poniżej zdjęcie, dla tych, którzy jeszcze nie widzieli takiej kiłkownicy przymrużenie oka
    Cytuj
  • tolina 29 lip 2010, 10:10
    Kiełkownicę już nabyłam za waszą radą wielki uśmiech Teraz czas wybrać kiełki. Kupiłam słonecznika, bo najbardziej lubię, ale może polecicie jeszcze jakieś inne?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum