Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupić w prezencie urodzinowym dla trzylatka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić w prezencie urodzinowym dla trzylatka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • aleksander_wielki 26 lip 2010, 16:30
    Niedługo urodziny mojego trzyletniego chrześniaka... Sam nie mam dzieci, więc nie bardzo wiem co mógłbym mu kupić w prezencie... Może coś polecicie?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 26 lip 2010, 23:30
    Trzy lata to super wiek na zabawki konstrukcyjneuśmiech Zestaw klocków lego czy mini-warsztat, w którym można skręcać śrubki składać deseczki to będzie super prezent, rodzice też się ucieszą, bo będą mieli malucha z głowy na jakiś czasuśmiech
    Cytuj
  • karolka84 27 lip 2010, 9:53
    Ja polecam poszukać w sklepie z zabawkami maszynę do robienia baniek mydlanych. Sprawdź tylko czy ona jest od trzech czy czterech lat, bo tego nie jestem pewna... Kupiłam kiedyś mojemu trochę starszemu chrześniakowi to oszalał ze szczęścia - niesamowita frajda nie tylko dla dzieci wielki uśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 27 lip 2010, 14:10
    Na szczęście w tym wieku to człowiek sie jeszcze cieszy z byle czego, więc nie będzie problemu. Polecam za małą kasę: plastikowe kręgle firmy Wader, ok 30 zł, ładnie wykonane i super zabawa gwarantowana, maszyna do baniek też jest ekstra i niedroga, puzzle ok 15-20 elementów, ciastolina, albo jakieś auto z ruchoma przyczepą itp. A z droższych to np zdalnie sterowane auto (nie jakieś wybajerzone, ale żeby mógł sobie przyciskiem uruchomić) albo duże klocki, albo domek ogrodowy-jeśli jest gdzie postawićprzymrużenie oka albo koń na biegunach, rowerek... jakbyś potrzebowała więcej pomysłów to daj znaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • joana27 27 lip 2010, 15:01
    ja polecam wybrać się po prostu do jakiegoś sklepu z zabawkami i poprosić o poradę sprzedawcę, albo samemu się rozejrzeć może coś Ci wpadnie w oko przymrużenie oka Sama mam chrześniaka w podobnym wieku i tak zawsze robię. Teraz jest taki wybór na rynku zabawek dla dzieci, że jak wejdzie się do takiego sklepu to aż trudno się na coś konkretnego zdecydować...
    Cytuj
  • aleksander_wielki 27 lip 2010, 16:26
    joana27 napisał:ja polecam wybrać się po prostu do jakiegoś sklepu z zabawkami i poprosić o poradę sprzedawcę, albo samemu się rozejrzeć może coś Ci wpadnie w oko przymrużenie oka Sama mam chrześniaka w podobnym wieku i tak zawsze robię. Teraz jest taki wybór na rynku zabawek dla dzieci, że jak wejdzie się do takiego sklepu to aż trudno się na coś konkretnego zdecydować...
    Wiesz, trochę nie bardzo mam czas i ochotę na chodzenie po sklepach. Raczej stawiam na Wasze porady - co sami sprawdziliście, a potem poszukam w necie i po prostu zamówię z dostawą do domu. I będzie po problemie przymrużenie oka
    Cytuj
  • joana27 27 lip 2010, 17:45
    nieźle to sobie wymyśliłeś język W takim razie ja polecam klocki, sama ostatnio na nie postawiłam i dzieciak strasznie się cieszył uśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 27 lip 2010, 20:41
    Mój syn (3 lata) jest fanem straży pożarnejuśmiech Ma 3 wozy strażackie i praktycznie co dzień sie nimi bawi! A poza tym puzzle (15-20 elementów) farby do malowania palcami, klocki...
    Cytuj
  • karina29 18 wrz 2012, 8:58
    Jeśli rodzice pozwalaja na słodycze to może coś z lizaków
    Cytuj
  • spajker020 18 wrz 2012, 10:56
    Kup mu jakiegoś resoraka albo tor wyścigowy. Kiedyś taki tor wyścigowy widziałem na allegro za 50 zł i był naprawdę duży. Myślę, że spodobał by się Twojemu synowi uśmiech Również możesz mu kupić jakiś duży samochód, którym mógłby się bawić uśmiech

    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: Kiełki