Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla babci, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla babci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • kuba837 23 sie 2017, 10:18
    Może książkę? Kupiliśmy z zoną ostatnio kucharską książkę dla naszej babci uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 23 paź 2017, 15:07
    Może prezent nietypowy ale ja mojej babci zawsze kupuję jakieś witaminy, ostatnio kupiłam jej lutezan z luteiną na oczy bo ciągle skarży się na wzrok, lubi robić na drutach, całej rodzinie na swięta robi swetry ale niestety wzrok jż nie ten, wiem że witaminy pomogły, babcia zadowolona Ona jest takim typem osoby, który niczego nie potrzebuje, większość prezentów ląduje gdzieś na dnie szafy, owoce, warzywa pzeleżą w lodówce do wywalenia, a witamiy zawsze ją przypilnuję zeby brała i widze ze to działa
    Cytuj
  • weronika_fox 5 gru 2017, 13:30
    Książka to dobry pomysł. Może ucieszyłaby się tez z eleganckich rękawiczek, szalika? uśmiech
    Cytuj
  • PaulinaK85 30 sty 2018, 10:51
    Babci mojego męża sprawiliśmy na Dzień Babci maszynkę do makaronu uśmiech babcia świetnie gotuje, ale powinna wreszcie zacząć się oszczędzać. Była początkowo sceptycznie nastawiona, ale teraz co niedzielę jest rosół z domowym makaronem wielki uśmiech wybór maszynek jest ogromny, w naszym przypadku świetnie sprawdziła się Camry (CR4806).
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 31 sty 2018, 11:59
    PaulinaK85 napisał:Babci mojego męża sprawiliśmy na Dzień Babci maszynkę do makaronu uśmiech babcia świetnie gotuje, ale powinna wreszcie zacząć się oszczędzać. Była początkowo sceptycznie nastawiona, ale teraz co niedzielę jest rosół z domowym makaronem wielki uśmiech wybór maszynek jest ogromny, w naszym przypadku świetnie sprawdziła się Camry (CR4806).
    Hm... nada się do ravioli? Chodzi mi o to, czy porządnie rozwałkowuje ciasto.
    Cytuj
  • PaulinaK85 31 sty 2018, 13:17
    Maja_en napisał:
    PaulinaK85 napisał:Babci mojego męża sprawiliśmy na Dzień Babci maszynkę do makaronu uśmiech babcia świetnie gotuje, ale powinna wreszcie zacząć się oszczędzać. Była początkowo sceptycznie nastawiona, ale teraz co niedzielę jest rosół z domowym makaronem wielki uśmiech wybór maszynek jest ogromny, w naszym przypadku świetnie sprawdziła się Camry (CR4806).
    Hm... nada się do ravioli? Chodzi mi o to, czy porządnie rozwałkowuje ciasto.
    Akurat ten model Camry (CR4806) sprawdził się przy makaronie do Lasagne, więc z ravioli nie będzie problemu uśmiech
    Cytuj
  • alutka011 9 lip 2018, 21:49     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lip 2018, 21:50, w całości zmieniany 1 raz)
    a może jakiś ładny medalik
    Cytuj
  • miniata 7 lis 2018, 18:20
    ja swojej planuję kupić nową suszarkę do włosów, widziałam ciekawy model od babyliss, ten z sensorem temperatury, babcia ma dosyć delikatne włosy ale lubi je układać, zawsze włosy musza dobrze wyglądać i myslę zę taki sprzęt by jej ułatwil sprawę a moze wybrać suszarke obrotową?
    Cytuj
  • ala_alicja 16 lis 2018, 11:29
    a może kosz ze słodyczami i herbatami? ja swojej zamówiłam z poczty kwiatowej taki upominek. Babcia herbaty i słodyczy nigdy nie odmawia uśmiech
    Cytuj
  • tartinka 16 lis 2018, 15:02
    Moja babcia na pewno ucieszyla by się z dobrej suszarki do włosów, widziałam świetny model babyliss 6730E z jakimś mega wypasionym silnikiem, który pozwoli na bezawaryną prace przez wiele lat. To cacko jest też wyposażone w jonizację, regulację temperatury i mocy nawiewu i kilka fajnych końcówe.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum