Favore.plForumPozostałe tematy

Używanie zmywarek

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Używanie zmywarek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Suvirre 14 cze 2014, 9:34
    Hej. Chciałabym zapytać o jedną rzecz, a to forum w sumie się chyba do tego nadaje. Ostatnio coraz częściej myślimy o kupnie zmywarki. Nie jesteśmy jeszcze na 100% przekonani, ale pojawiły się już plany. Zastanawiam się jak powszechne jest posiadanie tego sprzętu w domach. Czy wy macie? Czy dużo trzeba wydać, żeby mieć dobrą zmywarkę?
    Cytuj
  • 19 cze 2014, 16:09
    Ja nie mam zmywarki, ale to dlatego, że nie mam gdzie jej postawić. Jak kupię nowe mieszkanie, to zdecydowanie chciałabym wygospodarować trochę miejsca. Myślę, że jak się ma dużo zmywania, to na pewno prędzej czy później zakup zmywarki się opłaci. Polceam zajrzeć na tę stronę: [url=http://...] http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-najczesciej-zadawane-pytania-odnosnie-zmywarek.bhtml
    [/url]
    Cytuj
  • Meggi85 19 cze 2014, 22:44
    Ja też mam zmywarkę. U mnie raczej większość sprzetów jest Elektroluxa, więc jak mam polecać to włąśnie tą markę. Zmywarka jednak pomaga w domu. Raz dziennie wystarczy wlączyć i nie traci się czasu i sił na stanie przy garach, no i to oszczędność czasu i pieniędzy.
    Cytuj
  • Dusiolek 30 cze 2014, 23:40
    My też swojego czasu zdeycdowaliśmy się na zmywarkę. Wcześniej nie mieliśmy, ale zakupu nie żałujemy, tym bardziej, że niedroga była (amica), no i cicha.
    Cytuj
  • 9 lip 2014, 9:37
    zmywarki są coraz tańsze, a do tego są bardziej ekonomiczne niż tradycyjne zbywanie uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 12 lip 2014, 17:24
    Poza tym są też i większe i mniejsze tak, że każdy może wybrać coś dla siebie. My mamy akurat Elektroluxa tego nowego na 15 kompletów, to powiem wam, że raz dziennie jak wstawię to spokojnie wystarczy. Oszczednosc nie tylko wody, plynu ale i moich rąk i czasu.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Afrodyzjaki