FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Budowa domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ASUS211 25 lip 2011, 21:52
    Interesuje mnie cena robocizny za wykonanie stanu surowego budynku z dachem obitym papa bez piwnic 120m2
    Cytuj
  • mar_juz 26 lip 2011, 9:26
    Z tego co się orientuje to cena może być mocno zróżnicowana i zależy od regionu, skomplikowania domu i przede wszystkim od ekipy którą wybierzesz. Znajomi 3 lata temu pod Białymstokiem budowali 2 bardzo podobne domy, jedna ekipa wzięła 32tys a druga 40tys za taki stan o jaki pytasz. Zadowolony był tylko ten który zapłacił 40tys - nic mu nie spaprali przymrużenie oka .
    Cytuj
  • Sate 5 sie 2011, 15:59
    Słyszałam o dobrej firmie w Oświęciumu, która używa dobre materiały budowlane uśmiech
    Cytuj
  • ytong_natura 12 sie 2011, 14:21
    Należałoby by przyjąć stawkę 250-320 zł/m2. Na robociznę ma wpływ wiele czynników. Jakie materiały, jaki skomplikowany budynek itp. Proponuje porozmawiać z dwiema trzema ekipami 9 najlepiej z referencjami)
    Cytuj
  • expertyza 22 sie 2011, 10:58
    Popytaj w kilku firmach, kilku wykonawców, będzie wiadomo. Na początek polecam Dolnośląską Grupę Budowlaną. Od kilkunastu lat budują bardzo skutecznie i w dobrej cenie. Kontakt masz na grupadolnoslaska.pl
    Cytuj
  • Calor 23 sie 2011, 14:23
    Hello, słyszałem, że bardzo dobrze radzi sobie firma z Oświęcimia, a do tego mają fajne ceny u siebie za materiały budowlane
    Cytuj
  • altima_legnica 24 sie 2011, 13:13
    Witam

    proszę tylko pamiętać przy wyborze ekipy (zakładam że myślimy o legalnej firmie) że nie najtańszy ani nie najdroższy.
    Wybrać trzeba tego który:
    - potrafi się pochwalić opiniami zadowolonych klientów - ze wskazaniem gdzie i u kogo
    - ma legalną firmę - czyli może podpisać umowę i wystawić fakturę - super sprawa w temacie ewentualnych reklamacji
    - legalna firma - może pomóc w negocjacjach przy zakupie materiałów budowlanych
    - nie chce zaliczek za robociznę przed rozpoczęciem prac !!!!!!!!!

    Jest jeden problem - na DOBRE firmy trzeba czekać czasami nawet więcej niż 6 miesięcy

    powodzenia w poszukiwaniach
    Cytuj
  • Sate 19 wrz 2011, 15:39
    Moja znajoma szukała firmy prawie 8 miesiący, ale firma okazała się w pełni profesjonalne+ zaoferowała [url=http://]materiały budowlane[/url]uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 27 lut 2012, 15:43
    A tu są fajne projekty domów nowoczesnych uśmiech
    Cytuj
  • robroy 26 mar 2012, 21:36
    Polecam firmę z Warszawy. Dwóch ludzi. Nie piją. Szpiegowałem ichuśmiech. Jak budowali to aż miło było patrzeć. Nawet przerw na jedzenie nie robili tylko jedli na zmianę. Nie są najtańsi ale nie o to w tym chodzi. Pełen profesjonalizm. Właśnie skończyli dach i na razie czekam na kolejną transzę kredytu . Zdecydowałem, że będą dalej pracowali na moim domu.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Projekty ogrodów