Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co ma wspólnego z ekologią?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co ma wspólnego z ekologią?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 6 gru 2013, 13:11
    Co biobidet ma wspólnego z ekologia bo nie bardzo widzę związku z bio. Czy to tylko taka nazwa?
    Cytuj
  • mp-bud 6 gru 2013, 18:34     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Nic nie ma wspólnego. Typowy gadżet.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • basker 11 gru 2013, 13:19
    Ja znam ten produkt pod nazwą [url=http://]multiclin[/url], bo faktycznie z ekologią to on raczej nie ma nic wspólnego bardziej z wygodą.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 11 gru 2013, 21:03
    Też mi sie wydaje, że to tylko chwytliwa nazwa, nothing more
    Cytuj
  • Meggi85 27 gru 2013, 13:20
    Nie jest samą nazwą. Biobidet zapewnia higienę bez konieczności używania papieru, więc jednocześnie nie marnują się go takie ilości. Używana jest za to woda więc sama nie wiem co gorsze. Ale z założenia ma to być mniej surowców wymagających rozkładania się w tym wypadku papieru toaletowego.
    Cytuj
  • mp-bud 27 gru 2013, 18:56     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Meggi85 napisał:Nie jest samą nazwą. Biobidet zapewnia higienę bez konieczności używania papieru, więc jednocześnie nie marnują się go takie ilości. Używana jest za to woda więc sama nie wiem co gorsze. Ale z założenia ma to być mniej surowców wymagających rozkładania się w tym wypadku papieru toaletowego.
    He,he dobre. A jak nie używasz papieru a jednak chcesz wyczyścić to i owo to co sama woda wystarczy - to nie myjnia ciśnieniowa a i na takiej Masz wodę z proszkiem. Do wody Musisz użyć powiedzmy mydła - to nie chemia? Wolę dla dobra Świata używać papieru nie czystej chemii jaką jest mydło nie ważne w jakiej postaci. Jeśli chodzi o rozkład to tu w ogóle nie ma dyskusji porównując papier do środka czystości - mówiąc ogólnie o mydle.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • aniechto 24 lut 2014, 12:25
    Bio bidet to bardziej chwytliwa nazwa niż toalety wallness czy [url=http://www.perfecthome.com.pl/produkty?produkt=z+funkcja+higieny+intymnej&idk=0]deska z funkcją higieny intymnej[/url] na pewno zwykły bidet jest bardziej eko , bo nie zużywa prądu, ale zajmuje więcej miejsca niż deska z funkcją bidetu. To też zależy jak ktoś postrzega jeszcze kwestię komfortu i wygody. Dla niektórych takie rzeczy po prostu są zbędne.
    Cytuj
  • boa 28 mar 2014, 9:55
    Ja zdecydowanie polecam pójść dalej w kierunku naszej wygody kupić [url=http://www.perfecthome.com.pl/produkty?produkt=z+funkcja+higieny+intymnej&idk=0]biobidet[/url], które są wolnoopadające, nie maja nic wspólnego z ekologią ale głównie eliminujemy potrzebę posiadania bidetu. Oszczędzamy w ten sposób przestrzeń w łazience. A kasa praktycznie ta sama bo cena bidetu plus stelaż i usługa hydrauliczna to tak jak taka deska a montaż może być samodzielny.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum