Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Pralka elektrolux a wasze?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka elektrolux a wasze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 6 gru 2013, 13:02
    2 i pół roku temu kupiłem chłodziarkę i pralkę firmy Elecreolux no i właśnie umiera pralka. Chłodziarka ma 5 lat gwarancji wiec wydaje mi się że jeszcze pochodzi. Awaria to zacinający się programator, który nie kończy prania i drzwiczki są zatrzaśnięte. Nowy programator kosztuje 600zł i montaż do tego. Pralka kosztowała niewiele bo 900zł. Wydaje mi się, że nie opłaca się jej naprawiać, bo dorzucę jeszcze 200 zł i mogę mieć znowu nową. Ale mam podejrzenie czy to nie jest spisek producenta, że pralka padła po skończonym okresie gwarancji? Stara pralka prał przez 16 lat i w sumie się nie zepsuła. A może warto zainwestować w droższy model, czy znów kupić najtańszą pralkę i liczyć się, że po gwarancji padnie?
    Cytuj
  • migrena 12 gru 2013, 14:17
    Miałam taki sam problem z beko. Pralka prała super, ale tuż po skończeniu się gwarancji padł programator, nowy z naprawą wycenili na 700 zł, kupiłam i polecam pralki LG. Moim zdaniem szkoda było ładować w nią pieniądze. Brałem nie najtańszą ale nie najdroższą.
    Cytuj
  • aniechto 13 sty 2014, 15:07
    Być może coś w tym i jest. Czytałem sporo i widzę, że wiele osób podejrzewa, że części robione są tylko na tyle, aby dożyć do czasu końca gwarancji. Nasza pralka Samsung, którą mamy od ponad roku to czasem, co któreś pranie, nagle przestaje prać, wydaje dziwny dźwięk i się wyłącza. Myślę, że niedługo również odmówi posłuszeństwa i nie jest to electrolux.
    Cytuj
  • 22 sty 2014, 21:12
    też mam nieciekawe wspomnienia związane z electroluxem. W pralce padły łożyska bębna i jak się okazało bęben jest nierozbieralny i cały element to koszt 850 zł, Cena jak za najtańszą pralkę - kpinasmutny
    Cytuj
  • Gllock 23 sty 2014, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 27 sty 2014, 9:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Lepiej nie kupować najtańszych , nie mówię że najdroższe ale jakoś pomiędzy , mam pralkę Whirpool i jestem zadowolony , na razie nic się nie dzieje ale nie ma jeszcze roku. Wcześniej miałem Ardo i wytrzymała chyba z 12 lat! ale międzyczasie bębęn padł itp. ale się naprawiło.[url=http://www.meble-jj.pl/]Meble J&J Michalak[/url]

    Cytuj
  • ElaW 18 lut 2014, 9:42
    Moja od LG 6 KG, SILNIK DIRECT DRIVE Z 10 LETNIĄ GWARANCJĄ, A+++, 6 MOTION, 1000 OBR., SMART DIAGNOSIS, 14 PROGRAMÓW
    model : F10A8ND
    Uwielbiam ją <3 jest świetna! Wygląda genialnie, pracuje cicho, od kilku llat bezawaryjnie, dobrze odwirowuje, ma fajne programy, nie niszczy ubrań, ma bardzo wysoką klasę energetyczną więc piorę bez stresu o rachunki uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 18 lut 2014, 14:05
    widzę, że zdecydowałaś się na tę pralkę? uśmiech, na pewno nie pożałujesz, wiem, że teraz jest promocja że jak kupisz pralkę to 200 zł rabatu dostajesz na lodówkę kombi, nie wiem czy masz planach zakup lodówki.
    Co do pralek elektrolux to nigdy nie miałam sprzętu tej marki, miałam poprzednio pralkę bosch i w miarę się sprawowała (prała pewnie z 10 lat a może więcej)
    Cytuj
  • ElaW 25 lut 2014, 13:58
    zataraa2 napisał:widzę, że zdecydowałaś się na tę pralkę? uśmiech, na pewno nie pożałujesz, wiem, że teraz jest promocja że jak kupisz pralkę to 200 zł rabatu dostajesz na lodówkę kombi, nie wiem czy masz planach zakup lodówki.
    Co do pralek elektrolux to nigdy nie miałam sprzętu tej marki, miałam poprzednio pralkę bosch i w miarę się sprawowała (prała pewnie z 10 lat a może więcej)
    Tak, teraz szukam innego modelu dla mojej mamy uśmiech o nieco mniejszym załadunku bo mieszkają sami z tatą i nie piorą tak często jak ja. A mamie się moja podoba uśmiech. Myślę, że zdecyduję się na lg i może skorzystam z tego rabatu, nawet nie dla siebie ale może ktoś znajomy będzie kupował lodówkę to się przyda uśmiech.
    Cytuj
  • zataraa2 18 mar 2014, 19:35
    widzę, że mają w ofercie te o załadunku 5kg (np. model F12B9LD), to chyba będzie optymalny? Ja też zawsze się pytam po rodzinie i znajomych jaki mają sprzęt i później dużo łatwiej jest podjąć decyzję jak się już wie z doświadczenia bliskich co nieco przymrużenie oka. Ja z mojego sprzętu jestem bardzo zadowolona
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum