Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy odszranianie to to samo co No Frost?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy odszranianie to to samo co No Frost?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wymaga 5 gru 2013, 12:49
    A więc czym różnią się lodówki z automatycznym odszranianiem od tych z systemem No Frost? Z opisu wywnioskowałem, że chodzi o to samo, a cenami się różnią bardzo. Czy warto inwestować w no frost?
    Cytuj
  • basker 9 gru 2013, 13:29
    Tym to się różni, że automatyczne odszranianie, to ściana z tyłu lodówki, po której ścieka sobie woda, z której miałby osadzić się szron. Ale w dalszym ciągu jest to klasyczny typ lodówki, którą mimo wszystko trzeba rozmrażać. [url=http://www.megamarket.com.pl/produkty.html?kat_id=W+ca%C5%82ym+sklepie&query=lod%C3%B3wki+no+frost]Lodówki noFrost[/url] utrzymują niską temperaturę poprzez cyrkulację i nadmuchy zimnego powietrza. Nie występuje tu czynnik chłodniczy a więc nie osadza się szron i nie powinien nigdy. Ciepłe i wilgotne powietrze z lodówki jest natychmiast z niej usuwane, no i dzięki temu znacznie dłużej zachowują świeżość produkty przechowywane.
    Cytuj
  • aniechto 13 sty 2014, 13:35
    Też się długo zastanawiałem nad no frost ale znalazłem również kilka negatywnych opinii więc kupiłem zwykłą Siemens A++ i jestem zadowolony i kosztowała niedużo.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum